اخبار دیگر رسانه ها

برخی از علمای کشور با بیان اینکه اسلام برنامه‌ای جامع برای کمال و سعادت مادی و معنوی انسان‌ها دارد و تکامل افراد بدون شادی امکان‌پذیر نیست، بر استفاده از ظرفیت دهه کرامت برای گسترش شادی عاقلانه تاکید کردند.

ادامه مطلب

قتی در رابطه با مدگرائی سخن گفته می‌شود، آنچه به ذهن می‌آید، تساوی آن به مفهوم تجمل است. این در حالی است که تجمل تنها یکی از عناوینی است که ممکن است به آن، برای اثبات حرمت مدگرائی استدلال شود؛ علاوه بر آنکه اصل حرمت تجمل نیز امری روشن و واضح نیست.

ادامه مطلب

جانشین فرماندهی سپاه صاحب‌الزمان‌(عج) استان اصفهان از برگزاری مراسم استقبال از پیکر مطهر 10 شهید دوران دفاع مقدس در اصفهان خبر داد و گفت: ممکن است پیکر مطهر 3 شهید گمنام نیز به جمع این شهدا اضافه شود اما این موضوع هنوز قطعی نیست.

ادامه مطلب
16 تیر
چرا وحدت ملی برای امام اهمیت داشت؟
دسته بندی :
بازدید :
0

وحدت و انسجام از مسائل مهم و مورد تأکید دین اسلام است که در آیات قرآن و احادیث ائمه به آن سفارش شده و در مقابل تفرقه و اختلاف نهی شده است . بر همین اساس امام خمینی به این مسأله اساسی توجه داشته اند و به وحدت ملّی در داخل کشور و بین عموم مردم و به انسجام اسلامی بین ملّتهای مسلمان سفارش نموده اند

ادامه مطلب

شماره صدوچهل نشریه خط حزب الله:

با به بن‌بست رسیدن ایده غرب‌گرایان برای حل مشکلات کشور، خط رسانه‌ای جدیدی را آغاز کرده‌اند

افشای خط غرب‌گرایان

ادامه مطلب

یکی از موضوعات مهم و پیچیده در حوزه علوم انسانی مساله انسان شناختی است، زیرا هم به درون انسان و هم به برون او توجه دارد. در حوزه انسان شناختی نیز یکی از مهم ترین مفاهیم اخلاقی که همواره مورد بحث در محافل گوناگون فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی بوده، عفاف و حجاب است.

ادامه مطلب

عضو هیئت علمی دانشگاه قم گفت: قلم متعهدانه یکی از عوامل مهم هدایت و آگاهی بخشی به آحاد جامعه به شمار می رود.

ادامه مطلب
13 تیر
کانون‌های مساجد، خانه انقلاب باشند
دسته بندی :
بازدید :
0

حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با مهربانی، خانه انقلاب و متدینین باشند.

ادامه مطلب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیغام شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام‌جمعه‌ی خرمشهر برای حل مشکل آب شرب این شهر، آبادان و روستاهای هم‌جوار آنها قدردانی کردند.

ادامه مطلب

سرلشکر سلیمانی در پیامی مواضع اخیر رئیس جمهوری در قبال آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را ستودنی و مایه مباهات و افتخار دانست.

ادامه مطلب

شماره صدوسی‌ونه نشریه خط حزب الله:

بن‌بست غرب‌گرایی
با خروج یکجانبه آمریکا از برجام، و حل نشدن مشکل تحریم‌ها، ناکارآمدی نسخه‌های وارداتی، بار دیگر ثابت شد

 

ادامه مطلب
13 تیر
طرح قرآنی بشارت 1452 ؛ طرحی برای همگان
دسته بندی :
بازدید :
0

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما: ​طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ با محوریت حفظ و مفاهیم جزء​ سی ام قرآن کریم ، طرحی همگانی است و افرادی که به صورت خانوادگی و گروهی شرکت کنند از امتیاز بالاتری برخوردارند.

ادامه مطلب
12 تیر
من میترا نیستم!
دسته بندی :
بازدید :
0

شهیده زینب کمایی از شهدای شاهین شهر , شهید شاخص دانش آموزی سال 1397 است.
 

خاطرات/وصیتنامه/تصاویر/فیلم مستند

ادامه مطلب

قبول کردن این سند، سیاهی مطلق است و اگر قبول نکنیم، اتفاقی ایجاد نخواهد شد و تحریم‌ها به روال قبل ادامه خواهد یافت؛ درحالی‌که پذیرش این سند خودباختگی، بردگی و تسلیم مطلق است و کسانی که حامی عضویت و پیوستن به این کنوانسیون هستند باید به سؤالات بالا به‌صورت شفاف پاسخ دهند و برای مردم و علما به‌صورت شفاف بیان کنند که هدف از این کنوانسیون چیست.

ادامه مطلب

دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در حال حاضر شعار ما «هم‌زیستی مؤمنانه» است و با این شعار به دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی در قالب فرهنگ و هنر هستیم.

ادامه مطلب