روابط عمومی

بیست و چهارمین گردهمایی سراسری ائمه جمعه کشور با شعار "همگام با گام دوم انقلاب"  به مدت دو روز در تهران درحال برگزاری است.

ادامه مطلب

رهبر انقلاب در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور: «نماز جمعه یک زنجیره به هم پیوسته‌ در جامعه اسلامی است که با ابزارهای امروز عالیترین و دشوارترین گفتمانها را در کشور مستقر میکند.»

ادامه مطلب

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رجبی با بیان این‌ که کشورهای غربی هیچ‌وقت در خصوص حقوق بشر و حقوق انسان‌ها صادق نیستند، گفت: سکوت سازمان‌های حقوق بشری در برابر وضعیت شیخ زکزاکی قابل‌بخشش نیست.

ادامه مطلب

معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران از آغاز ثبت‌نام مقطع عمومی حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور خبر داد.

ادامه مطلب

حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای آقایان آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی را با توجه به پایان یافتن دوره عضویت آنان در شورای نگهبان، مجدداً برای یک دوره جدید به‌عنوان عضو فقهای این شورا منصوب کردند. رهبر انقلاب اسلامی همچنین در حکم دیگری، حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی را به جای مرحوم آیت الله مؤمن به عضویت فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.

ادامه مطلب
23 تیر
حدیثی زیبا از امام رئوف
دسته بندی :
بازدید :
0

گرچه وجود مبارک امام باقر و امام صادق (ع) مؤسس این مکتب جعفری اند؛ ولی ورود معارف به ایران و بخش وسیعی از دنیای اسلام به برکت امام رضا (ع) است و با آمدنش به ایران، تحول فکری در جهان اسلام پدید آمد.

ادامه مطلب

مسئله حجاب را می‌توان از ادارات، بیمارستان‌ها و مراکزی که مستقیم یا غیرمستقیم زیر نظر دولت است، شروع کرد. دولت باید مسائل فرهنگی و حجاب را از کارمندان خود شروع کند تا به جامعه نیز تسری پیدا کند.

ادامه مطلب
23 تیر
حضور پرشور مردم در نمایشگاه رواق رضوی
دسته بندی :
بازدید :
0

گزارش تصویری / حضور پرشور مردم در نمایشگاه رواق رضوی در شب میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)

ادامه مطلب

مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم برگزار شد.

ادامه مطلب
21 تیر
نماز جمعه 21 تیرماه 1398
دسته بندی :
بازدید :
0

نماز جمعه 21 تیرماه 1398 شاهین شهر به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صالحیان امام جمعه موقت شاهین شهر برگزار گردید.

ادامه مطلب

همایش کرامت خانواده و تجمع صیانت از حریم خانواده در تالار شیخ بهایی برگزار شد.

ادامه مطلب