آخرین اخبار
23 فروردین
نماز جمعه 23 فروردین 1398
دسته بندی :
بازدید :
0

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا بداند که ایران 80 میلیون سپاهی داشته و سپاه پاسداران در قلوب همه مردم کشورمان و ملت‌های آزاده جای دارد.

ادامه مطلب
16 فروردین
نماز جمعه 16 فروردین 1398
دسته بندی :
بازدید :
0

آخرین نماز جمعه ماه رجب 1440 هجری قمری در شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب
10 فروردین
نماز جمعه 9 فروردین 1398
دسته بندی :
بازدید :
0

امام جمعه شاهین شهر:بخشی از آثار تحریم‌های آمریکا ناشی از سوء مدیریت‌ها در داخل است که با اصلاحات اقتصادی و رهایی از وابستگی به فروش نفت خام، مشکلات اقتصادی به حداقل ممکن خواهد شد.

 

ادامه مطلب

اولین نماز جمعه 1398 به امامت امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید.

ادامه مطلب

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: استقبال باشکوه مقامات و شخصیت‌های عراقی از رئیس‌جمهور کشورمان نشانه شکست‌های نقشه‌های و توطئه‌های تفرقه‌افکنانه آمریکا بین دو کشور عراق و جمهوری اسلامی ایران است.

ادامه مطلب
17 اسفند
نماز جمعه 17 اسفند 97
دسته بندی :
بازدید :
0

نماز جمعه 17 اسفند 97 به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب

امام جمعه شاهین شهر:دشمنان نظام جمهوری اسلامی در حال تشدید فشارهای اقتصادی هستند، مسوؤلان توجه ویژه‌ای به اقشار محروم و مستضعف جامعه به‌منظور کاهش آثار جنگ اقتصادی آمریکا علیه ملت مقاوم ایران داشته باشند.

ادامه مطلب

حضرت آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه 3 اسفند 97 اظهار کردند: غرب تلاش می‌کند با دور کردن ملت ایران از سبک درست زندگی اسلامی  و جایگزین کردن آن با سبک منحرف زندگی غربی، نحوه درست زندگی مردم کشورمان را تغییر دهد.

ادامه مطلب

امام‌جمعه شاهین‌شهر پیام اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان را حاوی نکات مهم و ابعاد گسترده در بخش‌های مختلف دانست و از اندیشمندان و اهل‌قلم خواست به تبیین این نکات ارزشمند برای جوانان بپردازند.

ادامه مطلب
19 بهمن
نماز جمعه 19 بهمن 97
دسته بندی :
بازدید :
0

نماز جمعه 19 بهمن 97 به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب
13 بهمن
نماز جمعه 12 بهمن 97
دسته بندی :
بازدید :
0

نماز جمعه 12 بهمن 97 به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب

امام‌جمعه شاهین‌شهر: آمریکا و رسانه‌های جبهه استکبار درحرکتی هماهنگ، به دنبال تغییر محاسبات فکری ملت ایران هم چون جایگزینی گزینه مقاومت به‌جای سازش با آمریکاست.

ادامه مطلب

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان، امام جمعه شاهین شهر:
دشمنان جمهوری اسلامی و درراس آن‌ها آمریکا در طول چهل‌ساله انقلاب اسلامی همواره با وضع تحریم‌های مختلف به دنبال سقوط این نظام ولایی و مردمی بودند اما هربار با وحدت، ایستادگی، مقاومت و تبعیت از فرامین حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی شکست خوردند

ادامه مطلب

بصیرت ملت ایران در قبال توطئه‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران افزایش‌ یافته است و دیگر فریب سخنان سران فتنه 88 را نمی‌خورند.

ادامه مطلب

امام‌جمعه شاهین‌شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهین شهر بیان کردند: مردم می‌پرسند چرا با افزایش نرخ ارزهای خارجی، قیمت اجناس بالا رفت اما با کاهش قیمت ارز قیمت کالاها پایین نمی آید که دولت باید جواب درستی در این ارتباط ارائه دهد.

ادامه مطلب