اولین نماز عبادی و سیاسی جمعه در شهر ایثار و شهادت گُرگاب برگزار شد.
1396/05/28

جمعه ۲۷ مردادماه ۱۳۹۶ اولین نماز عبادی و سیاسی جمعه در شهر ایثار و شهادت گُرگاب به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقاعاملی با استقبال مردم و مسئولین  ساعت ۱۱ صبح در مسجدقائمیه(عج) این شهر برگزار شد.

در ابتدای برگزاری اولین نماز جمعه شهر گُرگاب حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام‌جمعه شهر شاهین‌شهر با تأکید بر اینکه برپایی نماز جمعه در همه شهرهای مختلف ایران باعث حفظ و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است، اظهار کردند: شهر گُرگاب با تقدیم ۷۲ شهید، ۵۰۰ جانباز، آزاده و ایثارگر کارنامه خوب، قابل‌قبول و تاریخی را از خود برای حفظ دستاوردهای این انقلاب تقدیم کرده است که جای شکر و قدردانی دارد.

ایشان با بیان اینکه وجود بیش از ۵۰ روحانی و عالم بزرگ از افتخارات شهر گُرگاب در همجواری شاهین‌شهر است، افزودند: بیش از یک هزار و ۲۰۰ دانش‌آموخته، ۴ مسجد و ۱۰ هیئت مذهبی و دارا بودن واحدهای فرهنگی و خیریه و همچنین کسب عناوین مختلف برتر ورزشی، فرهنگی و کشاورزی را می‌توان از سایر افتخارات این شهر ایثار و شهادت به شمار آورد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر بیان داشتند: آنچه را که خداوند به این شهر عطا کرده است وجود جوانان آزاده، مؤمن و انقلابی هست که همیشه در تمام صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی از بهترین‌ها بوده‌اند.

 

در این مراسم حجت السلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام‌جمعه شاهین‌شهر ,حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا صالحیان رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان، محمود کیانی بخشدار مرکزی شاهین‌شهر و میمه، سرهنگ دوم پاسدار سید احمد قریشی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه، جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه، ، اعضای شورای شهر گُرگاب و سایر مسئولین حضور داشتند.
 
منبع: جویاآنلاین