منتخبان مردم درشوراهای اسلامی قدر نعمت خدمت‌گذاری را بدانند
1396/06/01

امام جمعه شاهین شهردر آیین تحلیف منتخبان دوره پنجم شوراهای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه: منتخبان مردم درشوراهای اسلامی قدر نعمت خدمت‌گذاری را بدانند

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان صبح امروز در آیین تحلیف منتخبان دوره پنجم شوراهای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار کردند: منتخبان مردم در شوراهای اسلامی باید قدر نعمت خدمت‌گذاری را بدانند.

ایشان افزودند: منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا به دلیل در دسترس بودن بیشتر برای شهروندان و روستاییان فرصت بهتری برای خدمت‌گذاری دارند؛ خداوند در قرآن مجید می‌فرماید«اگر مؤمنی حاجت یک مؤمن را برآورده و گره از مشکلات او باز کند، ثواب 10 حج در پرونده اعمالش ثبت می‌شود».

امام جمعه  شاهین‌شهر خطاب به اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا توصیه کردند: از آفاتی که در کمین خدمت‌گذاری برای مردم وجود دارد پرهیز کنید.

ایشان در ادامه به فضیلت‌های ماه ذی‌الحجه اشاره کردند و عنوان داشتند: انجام فریضه حج یکی از 5 واجب فروع دین، موجب برافراشته شدن بیرق اسلام در دنیا می‌شود؛ همچنین نماز ویژه دهه اول ذی‌الحجه نیز به شریک شدن مؤمن در ثواب حجاج بیت‌الله الحرام منجر خواهد شد.

در مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه، علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری فارس