اتفاقات اخیر منطقه نشان می‌دهد جبهه مقاومت دست برتر است.
1396/09/17

امام‌ جمعه شاهین‌شهر گفت: به‌ یقین پیروزی بزرگی در انتظار مسلمانان به‌ ویژه مجاهدان فلسطینی خواهد بود و سرزمین اشغالی به‌ زودی آزاد خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه‌های نماز جمعه 17 آذر 96  شاهین‌شهر اظهار کردند: آمریکا با پول مسلمانان، علیه آنان جنگ راه می‌اندازد، اما جرقه‌های جنگ این بار گریبان رژیم کودک‌کش صهیونیستی و هم‌پیمانان مرتجع عرب آمریکا را خواهد گرفت.

ایشان افزودند: رژیم نامشروع صهیونیستی و برخی از مرتجعین عرب، همان فرعون‌های زمانه هستند که با راه انداختن جنگی دیگر و به آشوب کشاندن کشورهای غرب آسیا می‌خواهند برای رژیم جعلی صهیونیستی امنیت ایجاد کنند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر با بیان اینکه بیشتر سران دنیا تصمیم اخیر رئیس‌جمهور آمریکا را محکوم کردند، خاطرنشان کردند: همه کشورهای دنیا به‌ خصوص کشورهای اسلامی علیه این اقدام ترامپ مبنی بر انتقال سفارت خود از اورشلیم به قدس در فلسطین اشغال به پا خیزند و با قدرت و صلابت این توطئه خطرناک علیه جهان اسلام را محکوم کنند.

حاج آقا ملکیان ادامه دادند: آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی از روی ضعف و به دنبال شکست‌های اخیر خود در عراق، سوریه، لبنان و یمن به این اقدام خلاف مقررات بین‌المللی دست‌زده‌اند؛ به‌یقین پیروزی بزرگی در انتظار مسلمانان به‌ویژه مجاهدان فلسطینی خواهد بود و سرزمین اشغالی فلسطین به‌زودی آزاد خواهد شد.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر با مرور شکست‌های جبهه استکبار عنوان داشتند: شکست فتنه داعش باوجود هزینه صدها میلیارد دلاری آل سعود و آل خلیفه، ناکام ماندن فتنه استقلال کردستان عراق پس از اتحاد کشورهای عراق، ترکیه، سوریه و جمهوری اسلامی ایران، استعفای اجباری نخست‌وزیر لبنان باهدف خلع سلاح حزب‌الله لبنان و شکست ائتلاف عربی به سرکردگی آل سعود در تجاوز 30 ماهه به یمن مقاوم، ثابت می‌کند که جبهه مقاومت دست برتر را در حوادث منطقه دارد.

ایشان تصریح کردند: رئیس‌جمهور آمریکا باهدف اجرای طرح گسترش سرزمین نیل تا فرات برای رژیم کودک‌کش صهیونیستی به این اقدام خطرناک دست‌زده است، اما این بار شکست بزرگ‌تری متحمل خواهد شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین‌شهر و میمه در بخش دیگر خطبه‌های نماز ادامه دادند: تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی باهدف مقابله با هجمه‌های ضد فرهنگی غرب علیه ملت ایران صورت گرفته است، این شورا با تدوین نقشه جامع و تحقق مصوبات این شورا می‌تواند جوانان را در این جنگ فرهنگی مصون نگه دارد.

ایشان بیان داشتند: تشکیل شوراهای فرهنگ عمومی در شهرستان‌ها به ریاست امامان جمعه، بازوهای شورای عالی انقلاب فرهنگی در مواجهه با تهدیدات فرهنگی جبهه استکبار برضد ملت ایران هستند.

حاج آقاملکیان سالگرد شهادت عالم مبارز آیت‌الله دستغیب را تسلیت گفتند و این شهید جلیل‌القدر را از یاران امام راحل(ره) استوانه‌های نظام جمهوری اسلامی توصیف کردند و یادآور شدند: منافقین کوردل، هر عالم و مبارز نظام جمهوری اسلامی را که می‌توانستند ترور کردند، اما قبر مطهر شهدای ترور و از جمله ای شهید، زیارت‌گاه مؤمنین شده است.

ایشان در خطبه نخست نماز در ادامه بحث‌های نماز جمعه درباره سبک درست زندگی به آثار راست‌گویی در رستگاری و دروغ‌گویی در نابودی انسان از دیدگاه قران کریم و روایات ائمه معصومین سخن گفتند؛ صداقت داشتن و راستگو بودن یکی از بیشترین نصیحت‌های پروردگار از زبان ائمه معصومین (ع) بوده است.

 امام‌جمعه شاهین‌شهر درباره مذمت دروغ در قران کریم این‌چنین گفتند که در قران کریم 81 بار لفظ دروغ با نکوهش نام‌برده شده است، همچنین اثر گناه دروغ گفتن  از نوشیدن شراب به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین گناهان نزد پروردگار متعال، بیشتر است/خبرگزاری فارس

سخنرانی پیش از خطبه های این هفته شاهین شهر جناب آقای حسین بابایی مسئول محترم بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی مالک اشتر بودند.