راهپیمایی باشکوه نمازگزاران درشاهین‌شهر
1396/09/18

برگزاری راهپیمایی مخالفت مردم شاهین شهر همگام با جهان اسلام با تصمیم به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی پس از برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه

راهپیمایی باشکوه نمازگزاران شاهین شهری در اعتراض به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا پس از اقامه نماز جمعه در این شهر برگزار شد.

مردم انقلابی و ولایت‌مدار شاهین‌شهر در پی اظهارات ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تصمیم این کشور برای انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس در فلسطین اشغالی، شعارهای کوبنده «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «یا ایها المسلمون اتحدو اتحدو» سردادند.

راهپیمایی کنندگان از مصلی نماز جمعه تا سه راهی فردوسی این شهر دست نوشته ها و پلاکاردهایی در محکومیت اظهارات ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، نابودی رژیم کودک‌کش صهیونیستی واتحاد مسلمانان علیه این توطئه غربی، عربی، عبری در دست داشتند.

نمازگزاران شاهین‌شهری همچنین با حمل پلاکارهایی با اعلام اینکه مبارزه با ظلم و جور را از سیدالشهدا(ع) و عاشورا آموخته‌ایم، انزجار خود را از استکبار و جنایت‌های دشمنان در کشورهای غرب آسیا به خصوص فلسطین مظلوم اعلام کردند.

راهپیمایی کنندگان همچنین با سر دادن شعارهای وحدت‌آفرین، بر اتحاد و یکپارچکی ملت ایران اسلامی در مقابل دشمنان تأکید کردند و تبعیت خود را از آرمان‌های امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری اعلام کردند.

رئیس جمهور آمریکا در آخرین تصمیم خود، فرمان انتقال سفارت خانه این کشور از تل آویو به بیت المقدس را صادر و بیت‌المقدس را پایتخت رژیم کودک‌کش صهیونیستی اعلام کرد/خبرگزاری فارس