اتاق عملیات دشمن در کشورهای هم‌جوار از اعتراضات مردم سوءاستفاده کردند
1396/10/27

امام‌ جمعه شاهین‌شهر گفت: اتاق عملیات دشمن در کشورهای هم‌جوار از اعتراضات به حق مردم سوءاستفاده کردند و با کمک عوامل خود و برخی از فریب‌خوردگان اغتشاش به راه انداختند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کردند: در زمانی که جبهه استکبار مصمم به ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران است، سربازان امنیت کشور همواره جان خود را برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی فدا می‌کنند.

ایشان به بازدید شب گذشته مسؤولان از خانواده دو نفر از سربازان حریم امنیت کشور که در اغتشاشات اخیر در شاهین‌شهر مجروح شده بودند اشاره کردند و افزودند: دشمنان نظام پس از شکست‌های پی‌درپی در منطقه غرب آسیا از جبهه مقاومت، با راه‌اندازی اغتشاش و ناامنی در کشور، به دنبال انتقام گرفتن از ملت  ایران هستند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کردند: جبهه استکبار به رهبری آمریکا به علت درایت و تدبیرمسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران نتوانست باوجود ویرانی‌هایی که از خود برجای گذاشت به همه اهداف خود در عراق، سوریه، یمن، فلسطین و لبنان دست یابد.

حاج آقا ملکیان با اشاره به حوادث دی‌ماه در برخی از شهرهای کشور از جمله در شاهین‌شهر تصریح کردند: مردم درخواست‌های به حقی در حوزه اقتصادی هم چون بهبود وضعیت معیشتی خود، رونق اقتصادی، دریافت مطالبات از مؤسسات مالی غیرمجاز، مقابله با معضل بیکاری و پرونده‌های حقوق‌های نجومی داشتند اما اتاق عملیات دشمن در کشورهای هم‌جوار از این اعتراضات سوءاستفاده کردند و با کمک عوامل خود و برخی از فریب‌خوردگان اغتشاش به راه انداختند.

ایشان ادامه دادند: در اتاق عملیات دشمن، نیروهای اطلاعاتی از آمریکا، منافقین، آل‌سعود، رژیم صهیونیستی و بازماندگان رژیم بعث عراق حضور داشتند که از مدت‌ها قبل نقشه اغتشاشات در کشور را طراحی کرده بودند، این حوادث هرچند خسارت‌های مالی برجا گذاشت و تعدادی از هم‌وطنان هم با شلیک مزدوران آن‌ها کشته و مجروح شدند اما با هوشیاری مردم و سعه‌صدر نیروی انتظامی و بسیج به‌ خوبی مدیریت شد.

به گزارش فارس، امام‌جمعه شاهین‌شهر، فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسؤولان سه‌شنبه شب با خانواده دو نفر از سربازان مجروح در اغتشاشات دو هفته پیش این شهر دیدار و از آن‌ها دلجویی کردند.