نماز وحدت نسل اول انقلاب و نسل جدید انقلاب برگزار شد.
1396/11/17

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان  پس از اقامه نماز وحدت با حضور 200 دانش‌آموز در مسجد المهدی (عج) شاهین‌شهر اظهار کرد: مدرسه و مسجد پس از خانه، دو مکان مهم برای تربیت دانش‌آموزان و آشنایی نوجوانان با مسائل دینی و قرآنی است.

نماز وحدت نسل اول انقلاب و نسل جدید انقلاب به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در مسجد المهدی (عج) خیابان فردوسی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر دوشنبه 16 بهمن 1396 پس از اقامه نماز وحدت گفتند: ملت هوشیار ایران وقتی جنایت‌ها، دخالت‌ها، توطئه‌ها و استثمار دولت‌های انگلیس و آمریکا را در بیش از 100 سال اخیر علیه خود تجربه کرده است به‌ خوبی می‌داند که این دولت‌های زورگو پیشرفت و سربلندی ملت ایران را نمی‌خواهند و دوست دارند که کشورمان فرمان‌بر و سرسپرده آنان باشند.

ایشان افزودند: در این شهر 180 هزار نفری مدارس و مساجد در نزدیکی یکدیگر ساخته‌ شده‌اند تا دانش‌آموزان همزمان با فراگیری دروس مختلف با دستورات پروردگار متعال، سیره اهل‌بیت(ع)، آیات قرآن کریم و دستورات مراجع و بزرگان دین بهتر و عمیق‌تر آشنا شده و انس بگیرند.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کردند: مدیران مدارس حداقل هفته‌ای یک‌بار گروهی از دانش‌آموزان مدارس خود را به مساجد نزدیک مدرسه خود بیاورند تا آنان از نعمت شرکت در نمازهای جماعت در کنار سایر مؤمنان این شهر بهره‌مند شوند.

ایشان گوشه‌ای از زندگی شهدای دفاع مقدس را که همواره  با مساجد انس و رابطه داشتند یادآوری و تصریح کردند: اگر والدین، معلمان و مربیان آموزش‌ و پرورش به اهمیت انس گرفتن دانش‌آموزان با مساجد توجه ویژه کنند، آنان در مقابل انواع انحراف‌ها و خطرهای  اجتماعی، ضد اخلاقی و فضای مجازی مصونیت خواهند یافت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین‌شهر و میمه در ادامه به اهمیت برگزاری باشکوه جشن پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن  اشاره کردند و گفتند: آغاز جشن چهلمین سالگرد پیروزی بزرگ‌ترین انقلاب مردم‌سالارانه دینی دنیا در کشورمان برای هزارمین بار دشمنان را از این ملت بیدار و با بصیرت و نظام مستحکم انقلاب اسلامی مأیوس می‌کند.

ایشان در پایان ابراز داشتند: ملت هوشیار ایران وقتی جنایت‌ها، دخالت‌ها، توطئه‌ها و استثمار دولت‌های انگلیس و آمریکا را در بیش از 100 سال اخیر علیه خود تجربه کرده است به‌ خوبی می‌داند که این دولت‌های زورگو پیشرفت و سربلندی ملت ایران را نمی‌خواهند و دوست دارند که کشورمان فرمان‌بر و سرسپرده آنان باشند/خبرگزاری فارس