رونق تولید و اشتغال، رمز پیروزی کشور در عرصه اقتصادی بردشمنان و تجلی شعار مرگ بر آمریکا است.
1396/11/19

امام جمعه شاهین شهر درافتتاحیه همزمان ۲۰۶ طرح بخش کشاورزی استان:
رونق تولید و اشتغال، رمز پیروزی کشور در عرصه اقتصادی بر دشمنان و تجلی شعار مرگ بر آمریکا است.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در مراسم افتتاح همزمان 206 طرح کشاورزی استان اصفهان که به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرک صنعتی مورچه‌خورت با حضور استاندار اصفهان ، فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین برگزار شد, اظهار داشتند:
رونق تولید و اشتغال، رمز پیروزی کشور در عرصه اقتصادی بر دشمنان و تجلی شعار مرگ بر آمریکا است.

ایشان افزودند: کارآفرینان، صاحبان صنایع و کشاورزان جهادگران عرصه تولید هستند که فعالیت‌های آنان در رونق اشتغال و اقتصاد کشور نزد پروردگار متعال پادش فراوانی دارد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر به حدیثی از امام صادق(ع) اشاره و عنوان کردند: کسى که در طلب روزى خانواده خود کار می‌کند و به سعی و کوشش تن می‌دهد مانند مجاهدى است که در میدان کارزار براى خدا جهاد می‌کند، امام ششم شیعیان به نقل از رسول خدا(ص) فرمودند، کسی که صبح کند و به کارهای مسلمانان اهمیتی ندهد از ما نیست و کسی که صدای مردی بشنود که فریاد کمک خواهی از مسلمانان را سر دهد و پاسخش را ندهد مسلمان نیست.

ایشان تصریح کردند: ثروتی که با وجود تحمل مشقت‌ها از راه رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم برای فعالان اقتصادی به دست می‌آید از چیزی که از راه‌های غیر از تولید و صادرات به‌آسانی به دست می‌آید، ارزشمندتر است.

حاج آقا ملکیان در پایان حمایت مسؤولان از فعالان اقتصادی و توقع منطقی فعالان اقتصادی از مسؤولان را دو شرط لازم  برای رونق اقتصادی کشور بیان کرد/خبرگزاری فارس