انتشار کتاب با موضوع شعار سال97 توسط دفتر امام جمعه شاهین شهر
1397/04/12

کتاب تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت از کالای ایرانی" با تیراژ پنج هزار عدد انتشار یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه کتاب تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت از کالای ایرانی با موضوه راهکارهای اجرایی تحقق شعار سال 97 توسط آقای مسیب نجیمی گردآوری و تدوین و توسط دفتر امام جمعه طراحی , صفحه آرایی آن انجام و با پرداخت بودجه مصوب توسط امام جمعه شاهین شهر , پنج هراز جلد از این کتاب چاپ شده و آماده توزیع می باشد.

در پیشگفتار این کتاب که به امضای حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان مسئول کارگروه اجرائی شعارسال دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان و امام جمعه شاهین شهر است , آورده شده است: بیــانات نوروزی رهـــبر معـــظم انقـــلاب در اجتــماع زائران و مجــــاوران حرم مطهر رضــوی , از جمله سخنرانی های راهبردی و بسیار مهم ایشان است, که علاوه بر تعیین خط مشی ها و سیاستگذاری های نظام اسلامی در خصوص مسائل اصلی و اساسی کشور , تبیین دقیقِ اولیه و راهگشایی از چرایی و فلسفه انتخاب شعار سال , برآوُرد وضعیت تحولات داخلی و خارجی و ارائه راهبردهای سالانه برای قوای حاکمیتی, به ویژه دولت است, که به تناسب برخورداری از امکانات, مسئولیت و وظائف بیشتری نیز بر عهده دارند.

امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) سال "حمایت ازکالای ایرانی" نامگذاری شده , حاوی پیامی روشن به جهت سیاستگذاری اقتصادی برای مسئولان و رفتارعملی اقتصادی برای مردم است. یکی از علل و زمینه های اصلی از طرح شعار "حمایت از کالای ایرانی" را باید تداوم و بلکه تشدید جنگ اقتصادی تمام عیار از سوی دشمنان انقلاب اسلامی نامبرد,که به رغم جهت گیری اولیه دولت و سایر بخش های نظام در راستای اقتصاد مقاومتی , انتظارات رهبری و مردم برآورده نشده وخلاء های بزرگی همچنان درساماندهی اقتصاد و معیشت مردم و مقاوم سازی اقتصاد ملی,ملاحظه می شود.

بنابراین لازم است در پرتو بازخوانی مجدد بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب , تمام توان خود را برای تبیین فرمایشات و انتظارات معظم له به کارببندیم و با ارتقاء بصیرت و آگاهی خود و جامعه, به تحقق شعار سال کمک نماییم.

در همین راستا , پیرو مصوبات ستادامربه معروف و نهی ازمنکر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین شهرومیمه, نوشتار حاضر را به جهت ارائه راهکارهای اجرایی شعار سال تدوین و به انتشار رساندیم , تا بخشی از مبادی موثرومفید درخصوص اهتمام وتحقق این امرمهم و نقش دولت و ملت را ترسیم گردد.

در پایان متن پیشگفتار نیز امام جمعه شاهین شهر اظهار داشتند: برخود لازم میدانم از زحمات جناب آقای مسیب نجیمی مسئول سیاسی اجتماعی ستادبرگزاری نمازجمعه شاهین شهرکه مسئولیت گردآوری وتدوین این اثر رابرعهده داشتند وهمراهی صمیمانه دسـت انـدرکاران تهیه این مجموعه,تشکروقدردانی بنمایم.

لازم بذکر است این کتاب با کمک کارشناسان اقتصادی آقایان دکتر علی قاسمی,محمد ابراهیم میانجی و محمد جواد اخوان و طراحی و صفحه آرایی آن نیز توسط آقای میلاد نریمانی انجام شده است.

دفتر امام جمعه شاهین شهر با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان شاهین شهر و میمه در سال های 93 و 95  نیز کتاب هایی با موضوع شعار سال تهیه و انتشار نموده است.

علاقمندان می توانند با تماس با شماره 03145246997 و 03145245777 این کتاب را به صورت رایگان تهیه نمایند.