آشنایی مردم با وقف های جدید را در اولویت قرار داده ام
1397/07/28

رئیس سازمان اوقاف ‌و امور خیریه با تشریح برنامه های مدیریتی خود گفت: یکی از اقدامات ما در مدیریت جدید رفتن به سمت وقف هایی است که مردم نسبت به آنها آشنایی ندارند، قطعا باید تلاش شود تا مردم بتوانند آشنایی بیشتری با وقف های جدید پیدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه به نقل از خبرگزاری شبستان , حجت الاسلام خاموشی در مراسم تکریم و معارفه ریاست جدید سازمان اوقاف با ارائه برنامه هایی از آغاز به کار خود گفت: از نظر کاربرد سازمان‌ اوقاف باید به امور خیریه و بقاع متبرکه و امامزادگان بپردازد و ما هم سعی داریم این کار را هموار کنیم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: یکی دیگر از کارهای ما رفتن به سمت وقف هایی است که مردم نسبت به آنها آشنایی ندارند، قطعا باید تلاش شود تا مردم بتوانند آشنایی بیشتری با وقف های جدید پیدا کنند. 

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: از اعتماد رهبر معظم انقلاب و وزیر فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی تشکر می کنم، نقطه ای که انسان از خودش کنده می شود و به سمت خدا می رود همین نقطه وقف است و ما باید سعی کنیم در نظام جمهوری اسلامی ایران در مسیر علمی و آنچه در سند پیشرفت پنجاه سال از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است حرکت کنیم.