راهپیمایی ۱۳ آبان با شعار "هیهات منا الذله" در سـراسـر کشـور برگزار می‌شود
1397/08/11

راهپیمایی ۱۳آبان خروش انقلابی و فریاد مرگ بر آمریکا باحضوریکپارچه عموم مردم شاهین شهر همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

راهپیمایی ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان با شعار محوری "هیهات منا الذله " و فریاد رسای "مرگ بر آمریکا" یکشنبه صبح در شاهین شهر و سراسر کشور، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه , شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی، ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان و گرامیداشت شهدای گرانقدر یوم الله ۱۳ آبان، از ملت استکبارستیز و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی و تمام اقشار مردم عاشورایی ایران دعوت کرد تا با حضور وحدت‌بخش، انقلابی، گسترده و حماسی خود در "تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان"، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد بزنند.

این شورا در اطلاعیه خود  اعلام کرد: یوم الله سیزدهم آبان تجلی حقیقی، مولود عینی، الگوی امروزی و تمام‌نمای پیام تاریخی، جهانشمول و مفاهیم ارزشمند و گرانسنگ حماسۀ جاویدان قیام عاشورای حسینی است و آمریکای جنایتکار خائن و مخل نظم و امنیت عمومی و صلح جهانی به عنوان  "شیطان بزرگ"، "مصداق اتم استکبار" و فرزند نامشروع جریان‌های طاغوتی و سلطۀ اغواگرایانۀ شیاطین است.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: مراسم ۱۳ آبان امسال، روز بزرگ «مرگ بر آمریکا» و مرگ بر خباثت‌ها و جنایت‌های مختلف او علیه بشریت است و تا زمانی که سیاست‌های استکباری و خوی ظالمانه و ددمنشانۀ آمریکا علیه ایران و سایر کشورها و دولت‌های مستقل، آزادیخواه و عزت‌طلب ادامه یابد، نه این که شعار «مرگ بر آمریکا» به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت‌های انقلاب اسلامی حذف نمی‌گردد، بلکه این شعار و پیام با وسعت و فراگیری تاریخی و آزادی‌بخش خود و با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دیپلماتیک و انسانی، هر روز فراگیرتر و جهانشمول‌تر از قبل می‌شود.

شعار "مـرگ بـر آمریـکا"، "مـرگ بـر انگلیـس" ، "مـرگ بر صهیونیسـم و اسـرائیل" و "مرگ بر استکبار" امروز ملت عاشورایی ایران، ترجمان همان شعار "هیهات منا الذله" ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و لبیک به ندای جـاودان "هـل مـن نـاصـر ینـصـرنـی" امـام حسـین (علیه السلام) در ظـهر عـاشـوراست.

در ادامۀ اطلاعیۀ دعوت عمومی این شورا آمده است: به درستی رمز آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران، استکبارستیزی و مقابله با ظلم سلطه‌گران عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعۀ مهم یوم الله ۱۳ آبان همان"روح  مبارزه  با ظلم و ظالم و استکبار" است.

مـراسـم تـظاهـرات ضـد اســتـکبـاری یـوم‌الله ۱۳ آبـان صـبح یـکشـنبـه در سـراسـر کشـور از سـاعـت ۰۹:۳۰ صـبح یــکشـــنبـه ۱۳ آبـان برگزار می‌شود.

شـورای همـاهنـگی تـبلیـغات اسـلامی، ضمن دعوت از ملت بزرگ و عاشورایی ایران اسلامی درخواست می‌کند با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود در ویـژه مـراسـم تظاهرات روز ملـی مبـارزه با اسـتکبار جـهانی، یوم الله سـیزدهم آبان و سـر دادن شـعار  همیشـگی خـود یعنـی "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" فریاد رسای «هیـهـات منـا الـذلـه» حسـینی را بـار دیـگر به گـوش وجدان‌های آگاه و حقیقت‌طلب جهان برسانند.

راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شاهین شهرنیز همزمان با سراسر کشور از ساعت 9:30 صبح ار مقابل تالار شیخ بهایی برگزار می گردد.

از عموم مردم ولایتمدار شاهین شهر دعوت به عمل می آید در این راهپیمایی ضد استکباری شرکت فرمایند.