دولت جواب درستی به مردم در ارتباط با ارزان نشدن نرخ اجناس بدهد
1397/09/24

امام‌جمعه شاهین‌شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهین شهر بیان کردند: مردم می‌پرسند چرا با افزایش نرخ ارزهای خارجی، قیمت اجناس بالا رفت اما با کاهش قیمت ارز قیمت کالاها پایین نمی آید که دولت باید جواب درستی در این ارتباط ارائه دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شاهین‌شهر اظهار داشتند:  مردم می‌پرسند چرا با افزایش نرخ ارزهای خارجی، قیمت اجناس بالا رفته اما با کاهش قیمت آن بهای کالاها و اجناس مورد نیاز مردم پایین نمی‌ آید.

ایشان افزودند: دولت باید جواب درستی در این ارتباط ارائه دهد و با اعمال سیاست‌های صحیح، ارزش پول ملی را در برابر سایر ارزها بیشتر کند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر، از مسؤولان دستگاه‌های نظارتی زیر مجموعه دولت و قوه قضاییه خواستند، برخورد با اخلال گران اقتصادی و گران‌فروشان را تشدید کنند.

حجه الاسلام حاج آقا ملکیان بیان داشتند: راه‌کارهای پیشرفت کشور را افزایش تولید ملی و اجرای اقتصاد مقاومتی، کار جهادی مسئولان و مطالبه خبرگان از دولت در زمینهٔ ا افزایش ارزش پول ملی است.

ایشان  افزودند: نقشه راه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران،  افزایش فشارهای اقتصادی، عملیات روانی با انتشار اخبار دروغ درباره اوضاع کشور و فشار عملی به ایران در مجامع بین‌المللی است.

مهوری اسلامی ایران از مؤلفه‌های قدرت خود دست نمی کشد

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر تصریح کردند: نظام جمهوری اسلامی ایران از مؤلفه‌های قدرت خود هم چون پیشرفت‌های هسته‌ای صلح‌آمیز، توانایی‌های دفاعی موشکی و نفوذ منطقه‌ای خود دست نخواهد کشید.

ایشان ادامه دادند: دولت آمریکا در آخرین تلاش سیاسی خود در شورای امنیت، هم چون تلاش‌های گذشته خود در برابر حقانیت ملت ایران در خصوص افزایش بازدارندگی دفاعی شکست خورد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر اظهار داشتند: دشمنان نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی خواب سرنگونی انقلاب اسلامی را در سرمی پروراندند اما ملت ایران به کوری چشم آنان در۲۲ بهمن امسال جشن ۴۰ سالگی انقلاب را باشکوه‌تر از سال‌های دیگر  برگزار می کنند.

رژیم جعلی صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نخواهد دید

امام‌جمعه شاهین‌شهر دولت آمریکا را حامی اصلی رژیم جعلی صهیونیستی ذکر کردند و بیان داشتند: این رژیم به لطف مبارزان فلسطینی و جبهه مقاومت ۲۵ سال دیگر را نخواهد دید.

ایشان  سالگرد شهادت شهید مفتح را یادآور شدند  و گفتند: نقش این چهره  شاخص حوزوی و دانشگاهی در تحکیم وحدت حوزه و دانشگاه  بسیار  برجسته بود آن هم در شرایطی که بیگانگان سعی درجدایی این دو قشر فرهیخته جامعه داشتند.

دعوت امام جمعه شاهین شهر از منتقدان برای دریافت پاسخ در فضایی دوستانه

حاج آقا ملکیان به انتشار برخی از شب‌نامه‌ها  در شاهین شهر  اشاره کردند و اظهار داشتند: اگر سؤالات خود را درسایت ها و فضای مجازی منتشر می‌کنید انصاف داشته و پاسخ‌های بنده را هم در ذیل این سؤال‌ها منتشر کنید،  از پرسش‌کنندگان دعوت می‌کنم در فضای منطقی در دفتر بنده حضور  پیدا کنند و پاسخ سؤالات خود را در فضایی دوستانه دریافت کنند.

حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه نخست نماز با تبریک سالروز ولادت امام حسن عسگری(ع)  بیان داشتند: امام یازدهم شیعیان با تشکیل حوزه علمیه، تقویت شبکه وکالت برای پاسخگویی به سؤالات شیعیان، پشتیبانی مالی از شیعیان، ایجاد شبکه‌های مخفی ارسال پیام، مراقبت از شیعیان تأثیرگذار، استفاده گسترده از علم غیب و توصیه به شیعیان درباره ثبات قدم در مسیر امامت علوی، نقش بسزایی در هدایت شیعیان و مبارزه با حاکمان ظالم عباسی ایفا کرد.

در پایان نماز جمعه این هفته نیز نشریه شماره 161 خط حزب الله در میان نمازگزاران توزیع گردید