تشکر امام جمعه شاهین شهر از سوال منتقدان / دعوت امام جمعه شاهین شهر از منتقدان برای پرسش و پاسخ
1397/09/24

امام جمعه شاهین شهر در خطبه های نماز جمعه 23 آذر 97 ضمن ابراز تشکر از منتقدان از سوال کنندگان برای دریافت پاسخ در فضایی دوستانه دعوت به عمل آورد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه امام جمعه شاهین شهر در پایان خطبه دوم مورخ 23 آذر97 به انتشار برخی از شب‌نامه‌ها در شاهین شهر و فضای مجازی اشاره کردند و اظهار داشتند: من از منتقدان و سوالاتشان تشکر می کنم امام اگر سؤالات خود را درسایت ها و فضای مجازی منتشر می‌کنید , پاسخ‌های بنده را هم در ذیل این سؤال‌ها منتشر کنید، بنابراین از پرسش‌کنندگان دعوت می‌کنم پس از نماز جمعه در دفتر بنده حضور  پیدا کنند و پاسخ سؤالات خود را  دریافت کنند و فضای مصلی را بگذاریم فضای عبادت باقی بماند.

لازم به ذکر است هفته گذشته 16 آذر 97 برخی از این افراد پس از نماز جمعه از امام جمعه شاهین شهر تقاضای پاسخگویی داشتند و حاج آقا ملکیان با قرار دادن تریبون به این افراد از آنها خواستند انتقادات و سوالات خود را مطرح نمایند و سپس با دریافت همه جواب ها , هم سوالات و هم جواب هارا در فضای مجازی منتشر کنند.

این افراد در ابتدا سوالات خود را بیان کردند و امام جمعه شاهین شهر به برخی از انها جواب دادند ولی آقایان در یک اقدام غیر حرفه ای با تقطیع جواب های امام جمعه شاهین شهر از انتشار 70 درصد جواب ها خودداری نمودند.

لذا امام جمعه شاهین شهر این هفته خواستند که برای شنیدن پاسخ ها به دفتر رجوع کنند که این افراد از این عمل خودداری نمودند و در محل حضور نیافتند.

لذا این قضاوت را که اگر حضرات سوال داشته اند و هفته قبل صحن مصلی را با صحنه سازی متشنج کردند تابرداشت رسانه ای کنند،چرا برای سوالاتشان به دفتر مراجعه نکردند؟

آیا به نظرتان عرض , تنها طرح سوال بود یا چیز دیگری؟!!!

سوال کنندگان با وجود حضور در نماز جمعه و پخش شب نامه و توزیع ابهامات در میان مردم در درب های ورودی مصلی در نماز جمعه این هفته 23 آذر 97 , دعوت امام جمعه شاهین شهر برای دریافت پاسخ ابهامات را نپذیرفتند و در محل حضور نیافتند که باعث اعتراض مردم شد.

نکته قابل تامل این است , یکی از سوال کنندگان که گویا از مدیران کانال عدالتخواهی است با حضور در ابتدای جلسه پرسش و پاسخ و تهیه عکس  از صندلی های خالی که قرار بود محل حضور این افراد باشد , جلسه را ترک کرد!!!

شایان ذکر است فیلم این جلسه و جواب های امام جمعه شاهین شهر موجود هست و در صورت نیاز منتشر می گردد.

 

 

صوت بیانات امام جمعه شاهین شهر درپایان خطبه های نماز جمعه 23 آذرماه 1397 و عکس جلسه ای که سوال کنندگان در آن حضور نیافتند را در پایان منتشر مینماییم.