افزایش بصیرت ملت ایران در قبال توطئه‌های فتنه‌گران
1397/10/07

بصیرت ملت ایران در قبال توطئه‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران افزایش‌ یافته است و دیگر فریب سخنان سران فتنه 88 را نمی‌خورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه نماز جمعه 7 دی 97 شاهین شهر به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی امام جمعه موقت شاهین شهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد محمدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شاهین‌شهر اظهار کرد: بصیرت ملت ایران در قبال توطئه‌های فتنه‌گران داخلی و خارجی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران افزایش‌ یافته است و دیگر فریب سخنان سران فتنه سال 88 را نمی‌خورند.

امام جمعه موقت شاهین‌شهر افزود: سران فتنه به‌ تازگی این کلام حضرت امام خمینی(ره) که فرمود، دفاع از نظام از اوجب واجبات است را تحریف کردند و نظام اسلامی را به فساد، استبداد و ناکارآمدی متهم می‌کنند و می‌گویند حفظ نظام از اوجب واجبات نیست.

وی به سران فتنه که در سایه رأفت اسلامی در خانه‌های خود خزیده‌اند اشاره و خاطرنشان کرد: به گذشته خود نظری کنید و بگویید زمانی که در قدرت بودید چقدر به فرمایشات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل کردید.

محمدی ادامه داد: سران فتنه می‌گویند جمهوری اسلامی نظام ناکارآمدی است و به‌ جای این نظام، باید نظام دموکراتیک جایگزین شود؛ در حالی‌ که همان مردمی که به برپایی نظام جمهوری اسلامی رأی دادند تا پای جان حافظ این نظام هم خواهند بود.

امام جمعه موقت شاهین‌شهر حماسه 9 دی ملت ایران را نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، دستاوردی ملی، مشتی بر‌دهان بدعت‌گذاران و قانون‌شکنان و کسانی که به دنبال براندازی بودند، توصیف کرد.

وی توطئه‌های داخلی و خارجی غرب‌زدگان و فریب‌خوردگان را این‌گونه بیان کرد که برخلاف تبلیغات دروغین رسانه‌های جبهه استکبار، قدرت آمریکا روبه افول است و این جمهوری اسلامی است که روز به روز بر قدرت و تأثیرگذاری بیرونی‌اش افزوده می‌شود.

محمدی اضافه کرد: ترامپ سفری خفاش‌گونه و از روی ترس را شبانه به یکی از پایگاه‌های خود در عراق می‌کند و از آن جا تقاضای ملاقات با سران عراقی را دارد؛ آن‌ وقت شیعیان دنیا در اربعین حسینی حماسه 20 میلیونی پیاده‌روی را در این کشور برای دنیا به نمایش می‌گذارند.

امام‌ جمعه موقت شاهین‌شهر تصریح کرد: رژیم کودک‌کش صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید و نشانه زوال و نابودی این رژیم جعلی از هم‌ اینک در سرزمین‌های اشغالی، لبنان و سوریه آشکار شده است.

وی القاهای دشمنان در بزرگی آثار تحریم‌ها را بر اراده ملت ایران بی‌تأثیر دانست و عنوان کرد: به‌ یقین ملت ایران این شرایط سخت تحریم را با اتحاد و درایت و تدبیر مسؤولان با موفقیت پشت سر خواهند گذاشت، همان‌طور که از سختی‌های دوران دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند.

محمدی یادآور شد: خداوند متعال هرگز مؤمنانی را که در برابر فشارهای دشمنان پروردگار صبر و پایداری می‌کنند رها نخواهد کرد، همان‌گونه که توطئه حمله آمریکا به طبس و فتنه داعش را در کشورهای غرب آسیا به شکست کشاند.

امام‌ جمعه موقت شاهین‌شهر با بیان آیاتی از سوره احزاب عنوان کرد: شرایط امروز نیز شبیه دوران اتحاد دشمنان اسلام علیه نظام جمهوری اسلامی است و این دشمنان به مدد پروردگار باز هم شکست خواهند خورد.

وی در پایان رحلت عالم جلیل‌القدر آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و جان‌باختگان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان را در تهران به ملت ایران و خانواده‌های آنان تسلیت گفت و پیشگیری از حوادث این‌چنینی برای دانشجویان کشور را از مسؤولان خواستار شد./خبرگزاری فارس شاهین شهر

به مناسبت حماسه 9 دی روز بصیرت جناب آقای نجیمی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه سخنران پیش از خطبه های  نماز جمعه بودند.