برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی "روز بصیرت"
1397/10/10

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی "روز بصیرت" در شاهین شهر برگزار شد

مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی "روز بصیرت" با سخنرانی حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر و حاج آقا صالحیان مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه دراستان اصفهان روز شنبه 8 دی با حضور پرشور مردم در مسجد المهدی(عج) خیابان فردوسی برگزار شد.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حجت‌الاسلام محمدرضا صالحیان شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت 9 دی ملت ایران در شاهین‌شهر اظهار کرد: بصیرت، حضور به‌موقع در صحنه و تبعیت از رهبری، سه رکن اصلی به وجود آورنده حماسه 9 دی ملت ایران در سال 88  بوده است.

مسؤول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان  افزود: ملت ایران در فتنه 88 ناآرامی‌ها را به‌خوبی شناختند و در یک حرکت خودجوش کمر فتنه گران داخلی و پشتیبانان خارجی  را در نهم دی  شکست.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران از فرهنگ فاطمی در حمایت از ولی زمان خود، خیانت‌های برخی خواص در دوران امامت امام علی(ع)، و وقایع ناگوار صلح امام حسن مجتبی و عاشورای امام حسین(ع) عبرت گرفته است و با بصیرت بالای خود فهمید که واژه تقلب در انتخابات در واقع اسم رمز فتنه گران برای ضربه زدن به جایگاه ولایت‌فقیه و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

صالحیان اظهار داشت که درسی که حماسه 9 دی به ملت ایران داده این است که نماز جمعه‌ها و مراسم دیگر مذهبی را باشکوه برگزار کنیم، در مساجد حضور دائمی داشته باشیم و مناسبت‌های ملی و مذهبی را گرامی بداریم.

مسؤول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان،  ضمن حمایت از امام جمعه شاهین‌شهر و دفاع از عملکرد وی، در خصوص فتنه افزود: فتنه 9 دی بخشی از جنگ نرم و انقلاب مخملی نظام سلطه علیه ملت ایران بود و جنگ نرم  از جنگ‌های نظامی و اقتصادی  علیه کشور مهم‌تر بوده است.