مراسم بزرگداشت فقیه بابصیرت در روزبصیرت برگزار شد.
1397/10/10

مراسم بزرگداشت فقیه عالیقدر حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی (ره) رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

مراسم بزرگداشت فقیه عالیقدر حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی (ره) رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام روز یکشنبه 9 دی 1397 مصادف با سالروز خلق حماسه مردمی در سال 1388  با حضور عموم مردم ولایتمدار شاهین شهر در مسجد المهدی (عج) خ فردوسی شاهین شهر برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حجت‌الاسلام مهدی گرجی ظهر امروز در سالروز گرامیداشت 9دی و نیز یادبود ارتحال آیت‌الله هاشمی شاهرودی در شاهین‌شهر اظهار کرد: 9دی، ثبات قدم و استقامت ملت ایران را در دفاع از ارزش‌های دینی و اسلامی به دنیا نشان داد.

مسؤول بعثه نمایندگی مقام معظم رهبری در استان اصفهان افزود: ملت ایران می‌داند که همواره این ثبات قدم را دفاع از ولایت‌فقیه و ارزش‌های دینی و اسلامی باید حفظ کند، چون دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران این ملت را رها نکرده و نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان همواره به دنبال روزنه‌ای برای نفوذ در ارکان کشور برای ضربه زدن به این کشور هستند؛ نباید دشمنی آنان را دست‌کم بگیریم و از خدعه‌ آنان غافل شویم.

گرجی ادامه داد: مسؤولان به‌خوبی به وظایف خود عمل کنند و بهانه به دست دشمنان و بهانه‌جویانی که درصدد تضعیف این نظام هستند باشند.

وی اضافه کرد :در همین حادثه جان باختن تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در تهران قصوراتی صورت گرفته است و دشمنان نظام جمهوری اسلامی با رسانه‌های معاندی که در اختیار دارند به اعتبار کشور ضربه می‌زنند.

مسؤول بعثه نمایندگی مقام معظم رهبری در استان اصفهان تصریح کرد: اگر وحدت عامل پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 بود امروز نیز به وحدت نیاز داریم تا هجمه‌های تبلیغاتی، اقتصادی و سیاسی دشمنان این مرزوبوم را بی‌اثر کنیم.

وی ایمان و اخلاص ملت ایران در یاری‌رساندن به یکدیگر را از عوامل دیگر موفقیت کشور در 40 سال اخیر برشمرد  و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری را همواره عامل شکست توطئه‌های آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی علیه ملت و پیروزی‌های کشورمان ارزیابی کرد.

 مسؤول بعثه نمایندگی مقام معظم رهبری در استان اصفهان، مقام شامخ مرحوم آیت‌الله شاهرودی را این‌گونه بیان کرد که این فقیه و مجتهد، کارگذاری وفادار و از شاگردان شهید آیت‌الله صدر بود که همواره در مقابل رهبر معظم انقلاب اسلامی متواضع بود.

گرجی رمز عاقبت‌به‌خیری مؤمنان را  پرداخت صدقه‌های جاریه، تربیت فرزندان صالح و تولید و علم و دانشی که برای مردم منفعت برساند ذکر کرد.

این مراسم با حضور امام جمعه شاهین شهر , اعزه روحانی و طلاب , جانبازان و خانواده های معظم شهدا , فرماندار شهرستان , فرماندهان ارتش , سپاه و نیروی انتظامی ,شهردار , رئیس و اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان شهرستان همراه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا گرجی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان اصفهان برگزار شد.