منافقان خواب فتنه‌ای دیگر را در سال 97 به گور خواهند برد
1397/10/14

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: منافقان کوردل که با پول‌های حکام آل‌سعود در حال برنامه‌ریزی فتنه‌گری در کشورمان هستند بدانند با بصیرتی که ملت ایران دارند، خواب فتنه‌ای دیگر را در سال 97 به گور خواهند برد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین شهر حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه‌های نماز جمعه 14 دی 97  شاهین شهر اظهار کردند: منافقان کوردل که با پول‌های حکام آل‌سعود در حال برنامه‌ریزی فتنه‌گری در کشورمان هستند، بدانند با بصیرتی که ملت ایران دارند، خواب فتنه‌ای دیگر را در سال 97 به گور خواهند برد.

امام جمعه شاهین‌شهر افزودند: ملت ایران به لطف الهی و درایت مقام معظم رهبری، چهل‌سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه جشن خواهند گرفت و شکست دیگری را به کارنامه منافقان و اربابان آمریکایی و صهیونیستی و آل‌سعود آن‌ها خواهند افزود.

ایشان خاطرنشان کردند: صبر و پایداری و امید به آینده ملت ایران در برابر تحریم‌ها و فشارهای آمریکا برای کشورهای دیگر حتی کشورهای عضو اتحادیه اروپا الگو شده است که چگونه چنین کشوری زیر فشارهای اقتصادی و هجمه‌های روانی دستگاه تبلیغاتی استکبار قدرتمندانه ایستادگی می‌کند.

حاج آقا ملکیان سفر دزدانه و مخفیانه ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به پایگاهی در عراق و توقف چندساعته در این پایگاه را با وجود هزینه 7 هزار میلیارد دلاری ارتش این کشور در منطقه، نشانه ضعف و شکست برنامه‌های آمریکا در کشورهای غرب آسیا ارزیابی کرد.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر ادامه داد: ارتش آمریکا طبق پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از خروج از سوریه از کشورهای عراق و افغانستان هم با سرافکندگی خارج خواهد شد.

ایشان اضافه کرد: مقام معظم رهبری در اردیبهشت امسال و در دیدار با جمعی از کارگران کشور گفتند که پای آمریکا باید از کشورهای غرب آسیا قطع شود و غرب آسیا و خلیج‌فارس خانه ماست  و هر جا که آمریکا پایش را در آنجا بگذارد، شروع به فتنه‌گری می‌کند.

حاج آقا ملکیان تصریح کرد: عمر رژیم جعلی صهیونیستی کوتاه‌تر از آنچه که خودشان پیش‌بینی می‌کنند، خواهد بود و این رژیم 25 سال آینده را نخواهد دید؛ رژیم کودک‌کش صهیونیستی هم چنان‌که جبهه مقاومت در سوریه، لبنان و فلسطین در حال قدرت گرفتن است، از مبارزان فلسطینی دائم شکست‌ می‌خورد و در حال ضعیف شدن و نابودی است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر در ادامه سالگرد شهادت شهیدان ستاری و کاظمی، دو تن از سرداران رشید دوران دفاع مقدس، رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت و اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی می‌خواهند از حادثه جان‌خراش جان باختن دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در تهران موج‌سواری کنند، اما ملت ایران با امیدواری به پیگیری مسؤولان درباره علل این حادثه و با بصیرت مثال‌زدنی که دارند، جلوی این توطئه را گرفتند.

ایشان همچنین انتخاب آیت‌الله آملی لاریجانی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام به‌ فرمان مقام معظم رهبری را به فال نیک گرفت که رئیس جدید مجمع تشخیص مصلحت، منشأ خدمات بسیار در آینده برای کشور خواهد بود.

حاج آقا ملکیان در خطبه نخست نماز سه عامل نجات مؤمنان را خودداری آن‌ها از غیبت کردن، دروغ گفتن و تهمت زدن، محروم نکردن خود از کارهای خیر و شستن گناهان با گریه و زاری به درگاه الهی بیان کرد.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر افزود: پروردگار متعال 300 آیه در قران کریم در نکوهش ظلم کردن و مجازات ظالمان به بندگان خود گفته است و ائمه اطهار( ع) نیز روایات بسیاری در این‌ باره برای مؤمنان بیان کردند؛ علامه مجلسی هم بیش از 2 هزار و 500 روایت را در این‌ باره در کتاب خود جمع‌آوری کرده است.

ایشان در پایان گفت: گناهان اعمال خیر انسان را از بین می‌برد و حق‌الناسی که بر دوش مؤمن است اگر در این دنیا ادا نشود به مجازات و عذاب او در قیامت منجر خواهد شد.