والدین باید تربیت قرآنی و تربیت اسلامی را برای کودکان و نوجوانان خود برگزینند.
1397/11/07

 مسابقات قرآن , عترت و نماز مرحله منطقه ای ویژه #دختران و #پسران در مقاطع مختلف تحصیلی در مصلای نماز جمعه شاهین شهر توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان و همکاری دفتر امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه مسابقات قرآن , عترت و نماز مرحله منطقه ای ویژه #دختران و #پسران در مقاطع مختلف تحصیلی در مصلای نماز جمعه شاهین شهر توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان و همکاری دفتر امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملیکان در این مراسم ضمن تشکر از آموزش و پرورش شهرستان و همچنین والدین دانش آموزان , در خصوص تربیت فرزند صالح که از تکالیف والدین است , بیان داشتند:  کودکی و نوجوانی بهترین زمان برای شکل گیری شخصیت انسان است. در این ایام می توانید با تربیت صحیح , فرزندی با تربیت قرآنی و اسلامی تحویل جامعه دهید.

ایشان در خصوص دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی توضیحاتی ارائه و افزودند: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی همین برگزاری مسابقات قران است که در حال حاضر ما درکشور صدها هزار حافظ قرآن کریم داریم که این دستاورد از برکت های انقلاب اسلامی است.

حاج آقا ملیکان نهج البلاغه را  اخ القرآن (برادر قرآن) و صحیفه سجادیه به اخت القرآن (خواهر قرآن) نامیدند و اظهار داشتند: فرهنگ سازی بهره مندی جوانان و نوجوانان از این دو کتاب ارزشمند کار بسیار بزرگی است که توسط مسابقات و برنامه هایی از این دست , صورت می پذیرد.