نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی افتتاح شد
1397/11/13

همزمان با آغاز دهه فجر آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در شاهین شهر با حضور امام جمعه شاهین شهر و دیگر مسئولان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و ورود حضرت امام خمینی(ره) نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با حضور مسئولان ادارات , نهاد ها و دستگاه های شهرستان در ساختمان نگارستان آغاز بکار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر ضمن تبریک آغاز ایام دهه فجر و فرارسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفتند: هنگامی که انقلاب پیروز گردید دشمنان انقلاب و مردم ایران گفتند این انقلاب تا شش ماه دوام نمی آورد , بعد گفتند تا یکسال ، بعد جنگ  هشت ساله را تحمیل کردند تا صدام ملعون اهواز و خوزستان را بگیرد و تهران سقوط کند ولی با یاری خداوند متعال همه آرزوهای آنها برباد رفت.

ایشان با اشاره به سخنان سخیف مشاورامنیتی ترامپ اشاره کردند و بیان نمودند: مشاور ترامپ سال گذشته گفت «همراه با مجاهدین خلق عید کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران جشن خواهیم گرفت» اما امروز به کوری چشم دشمنان ، انقلاب اسلامی با بالندگی هر چه تمام تر پیش می رود و همانطور که در این نمایشگاه بخشی از دستاورهای انقلاب اسلامی را مشاهده خواهید کرد و انشالله از انقلاب فاطمی تا انقلاب مهدوی , این انقلاب مستدام خواهد بود.

امام جمعه شاهین شهر ضمن بازدید از برخی از غرفه های این نمایشگاه از برگزار کنندگان و غرفه داران نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی قدردانی نمودند.

این  نمایشگاه از امروز 12 بهمن تا ۲۲ بهمن ماه ۹۷ همه روزه صبح ها ۹ تا ۱۲ و عصرها ۱۶ تا ۲۰ برای بازدیدکنندگان دایر می باشد.

آدرس نمایشگاه: شاهین شهر ، میدان فاطمیه ، ساختمان نگارستان شهرداری