نماز جمعه 23 فروردین 1398
1398/01/23

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا بداند که ایران 80 میلیون سپاهی داشته و سپاه پاسداران در قلوب همه مردم کشورمان و ملت‌های آزاده جای دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه , نماز جمعه 23 فروردین 1398 شاهین شهر به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان برگزار گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه‌های نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کردند: ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا بداند که ایران 80 میلیون سپاهی داشته و سپاه پاسداران در قلوب همه مردم کشورمان و ملت‌های آزاده جای دارد.

ایشان افزودند: دولت آمریکا در زمانی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اوج محبوبیت بین قلوب ملت ایران و مردم منطقه غرب آسیا قرار دارد، تصمیمی از روی ضعف و شکست و باهدف خشنودی رژیم کودک کش اسرائیل و هم‌پیمانان دست‌نشانده خود در منطقه می‌گیرد و این سازمان پیروز در برابر داعش و جریان‌های تروریستی را تروریست می‌نامد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: همه ارکان نظام شخصیت‌ها و جریان‌های سیاسی داخل کشور به هر شکل ممکن از سپاهیان پاسدار اعلام حمایت و همبستگی کردند  که دراین‌بین حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی و وزارت امور خارجه از سپاه پاسداران ستودنی است.

حجت‌الاسلام ملکیان بابیان این‌که رژیم آمریکا در حال نابودی و ضعیف شدن است  ادامه داد: این دولت هرگز خواهان از بین رفتن داعش در عراق و سوریه نبود بلکه با سوءاستفاده از این جریان وهابی و ضد اسلامی به دنبال پیش بردن اهداف استکباری خود در منطقه غرب آسیا به نفع رژیم غاصب صهیونیستی بود.

ایشان اضافه کرد: سپاه قدس  کشورمان به فرماندهی سردار غیور اسلام، سلیمانی و جبهه مقاومت ریشه داعش در عراق، سوریه و لبنان خشکاند و نگذاشت این غده سرطانی در این کشور رشد کند و ریشه به دواند.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر با برشمردن برخی از اقدامات سپاه پاسداران این‌گونه گفت که این سازمان مردمی و ولایی در طول عمر چهل‌ساله انقلاب اسلامی در مقابله با قائله‌های مرزی، حضور پرقدرت در دفاع مقدس، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان، تا رو مار کردن جریان‌های تروریستی و هواپیماربایان، مقابله با تحریم‌های اقتصادی آمریکا، ساخت تسلیحات پیشرفته دفاعی و بازدارنده و ایجاد قرارگاه سازندگی در خدمت‌رسانی به مردم و پیش برد اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی خوش درخشیده است.

ایشان  29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به ارتشیان سرافراز تبریک گفت و اظهار داشت: برادران ارتشی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و بیعت با امام راحل (ره)، نقش‌آفرینی درخشان در دوران دفاع مقدس و حضور پررنگ در کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده از بلایای طبیعی کارنامه موفق و ماندگاری داشته است.

امام‌جمعه شاهین‌شهر اعیاد شعبانیه به‌خصوص میلاد بابرکت امام سجاد (ع) و حضرت علی‌اکبر (ع) را تبریک گفت و بیان کرد که جوان مؤمن و انقلابی کسی است که اهل تقوا، اخلاص، اخلاق نیکو، مسؤولیت پذیر، با بصیرت، شجاع، پیشرو و اهل ساده زیستی باشد.

ایشان ایمان به پروردگار متعال و عمل صالح را دو خوبی برجسته در بین اعمال مؤمنان برشمرد و از ملت ایران خواست به هر وسیله ممکن با عمل صالح خود به یاری سیل‌زدگان و مصیبت دیدگان در استان‌های گلستان، ایلام، لرستان و خوزستان بشتابند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر از عملکرد نیروهای مسلح، دولت، سازمان‌های امدادرسان و گروهای آتش به اختیار مردمی در کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده قدردانی کرد.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر در خطبه نخست نماز همچنین دو بدی بزرگ را شرک به خدای متعال و ظلم کردن به بندگانش یادآوری کرد./خبرگزاری فارس