بازدید از مناطق سیل زده جنوب کشور
1398/02/03

بازدید امام جمعه شاهین شهر از مناطق سیل زده جنوب کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه , امام جمعه شاهین شهر به همراه شهردار شاهین شهر و مسئول شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان با حضور در مناطق سیل زده جنوب کشور ضمن بازدید از این مناطق سطح خدمت رسانی موکب های شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار  را نیز بررسی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان صبح امروز در گفت و گو با خبرنگارفارس درشاهین شهراظهارکرد: سه موکب پخت و توزیع غذار گرم و آماده در شهرهای معمولان و اهواز برای کمک رسانی به سیل زدگان استان های لرستان و خوزستان مستقرشدند.

ایشان افزودند: هیآت رزمندگان اسلام شهرهای شاهین شهر، گز و سین از شهرستان شاهین شهر و میمه و برخواربا استقرار این موکب ها درشهر معمولان شهرستان پلدختر غذای آماده(غذای خشک)و در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید علم الهدای اهواز غذای گرم برای روستائیانی که بعلت سیل مجبور به ترک خانه های خود شدند و در اقامتگاه های موقت اسکان یافته اند توزیع می کنند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کردند: به‌اتفاق مسؤولان دیگر این شهرستان به استان‌های لرستان و خوزستان آمده‌ایم تا نحوه کمک‌رسانی موکب‌های این شهرستان را از نزدیک بررسی کنیم ؛ امیدواریم با بررسی عوامل میدانی بتوانیم کمک‌رسانی  در خصوص پخت و توزیع غذا را با حداکثر توان تاهرموقع که لازم باشد انجام دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین ملکیان از کمک‌های خیران در برپایی و پشتیبانی موکب‌های هیآت های رزمندگان اسلام شهرستان شاهین‌شهر و میمه قدردانی و تصریح کرد: با سازمان‌دهی مناسبی که صورت گرفته فعالیت این موکب‌ها با پخت انواع غذای گرم در شهر اهواز برای روستائیان سیل‌زده خوزستانی ادامه خواهد یافت.