یادواره شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان افتتاح شد.
1398/02/06

امام جمعه شاهین شهر:زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان در جامعه موجب بیمه شدن جامعه در برابر تهدیدات و مشکلات خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه , مراسم افتتاحیه یادواره  پنج شهید گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر شامگاه پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 98 با حضور امام جمعه شاهین شهر برگزار شد. حاج آقا ملکیان ضمن اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و سخنرانی , به اتفاق مسئولین و دانشجویان دانشگاه قبور مطهر شهدای گمنام را عطر افشانی و گلباران کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر در بخشی از سخنان خود در مراسم افتتاحیه یادوراه شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر  ضمن تشکر از مسئولین برگزاری این یادواره با اشاره به ضرورت ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزودند: هر قدر فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه تقويت شود، در تثبيت و تعالي نظام اسلامي مؤثر است و آنچه كشور ما را پس از چهل سال به عنوان قدرت فرهنگي و نظام پر قدرت در عرصه‌هاي گوناگون مطرح كرده جايگاه والاي فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه است.

ایشان با توجه به مکان برگزاری مراسم افتتاحیه یادواره که در هوای نسبتا سردی برگزار می شد به مشکلات مناطق سیل زده اشاره کردند و بیان داشتند: با توجه به اینکه مردم در چادر های موقت ساکن هستند و جانشان همواره توسط سرما و گرما و خطرات طبیعی تهدید می شود باید تلاش کنیم که مشکلات مردم مرتفع شود.

لازم بذکر است یادواره پنج شهید گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر روز دوشنبه 9 اردیبهشت با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور سردار دهقان به اتمام می رسد