رئیس جمهور آمریکا حافظ منافع رژیم غاصب صهیونیستی است
1398/02/13

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: رئیس جمهور آمریکا حافظ منافع رژیم غاصب صهیونیستی و به دنبال چپاول ثروت‌ کشورهای غرب آسیاست و تنها راه در برابر این فرد مقاومت کردن و باج ندادن به اوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه , نماز جمعه 13 اردیبهشت 1398 شاهین شهر به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملیکان برگزار گردید. سخنران پیش ازخطبه های نماز جمعه این هفته دانشجوی گرامی جناب آقای حامد پناهنده عضوشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان بودند و همچنین حجت الاسلام حاج آقا نریمانی در بین الصلاتین احکام دو دقیقه ای را بیان کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه‌های نماز جمعه شاهین‌شهر اظهار کرد: از برجام باید عبرت بگیریم و به جای اتکا و وابستگی به غرب  به اقتصاد مقاومتی و توان داخل توجه کنیم.

امام جمعه شاهین‌شهر گفت: از درس‌های دیگر برجام این است که نتیجه انعطاف در برابر آمریکا، زیاده‌خواهی دولت‌مردان این کشور از ملت و دولت ایران است.

ایشان خاطرنشان کرد :برجام ماهیت دشمن و دشمنی نظام سلطه را با جمهوری اسلامی ایران نشان دادو به ملت و دولت ایران یک‌بار دیگر ثابت کرد که اروپا هم دنباله‌رو و کامل‌کننده سیاست ضد ایرانی آمریکا در قبال کشورمان است.

حاج آقا ملکیان افزود: رئیس‌جمهور فعلی آمریکا 18 از معاهده برجام خارج شد  و با این کار خود می‌خواست که نظام جمهوری اسلامی فرو بپاشد و یا دولت و ملت ایران تسلیم شوند.

امام جمعه  شاهین‌شهر اظهار داشت: ترامپ، حافظ منافع رژیم غاصب صهیونیستی و به دنبال چپاول ثروت‌های کشورهای غرب آسیاست و تنها راه در برابر این فرد مقاومت کردن و باج ندادن به اوست.

ایشان سند 2030 را مغایر فرهنگ ایرانی اسلامی کشورمان دانست که نظام سلطه بین‌المللی آن را تنظیم و تصویب کرده است.

حلج آقا ملکیان اضافه کرد که دولت‌مردان و ملت ایران باید در برابر آرایش جنگی غرب در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی آرایش جنگی بگیرند و با محدود کردن واردات، تقویت اقتصاد درونی، رونق اقتصادی و اشتغال و افزایش صادرات فراورده‌های نفتی و غیرنفتی به جنگ اقتصادی نظام سلطه به سرکردگی آمریکا بروند.

ایشان یاد فقهای شیعه، شیخ صدوق و شیخ کلینی را گرامیداشت و جمع‌آوری هزاران حدیث از نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) در ده‌ها جلد کتاب ارزشمند به دست این دو فقیه عالی‌قدر را بخشی از خدمات آنان در خدمت به اسلام و مذهب تشیع ذکر کرد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: نیروی انتظامی با کسانی که جرم مشهود روزه‌خواری را مرتکب می‌شوند برخورد کند.