مقاومت، دشمنان را مجبور به عقب‌نشینی می‌کند.
1398/05/04

امام جمعه شاهین‌شهر گفت: سپاه پاسداران با انهدام پهباد فوق پیشرفته آمریکا در هوا و توقیف کشتی متخلف انگلیسی در دریا، قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی را به تصویر کشیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه , نماز جمعه 4 مرداد ماه 1398 شاهین شهر به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان امام جمعه شاهین شهر برگزار گردید.

جناب آقای حاج مهدی خطاط ساز مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شاهین شهر به مناسبت هفته گرامیداشت نمار جمعه و چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه سخنران پیش از خطبه های این هفته بودند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه شاهین شهر، با اشاره به توقیف کشتی انگلیسی، اظهار کرد: در برابر دسیسه‌های دشمنان باید ایستادگی و مقاومت کرد.
 
ایشان تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت در رویارویی حق و باطل، دشمنان را ناچار به عقب‌نشینی می‌کند.
 
امام جمعه شاهین شهر به سخنان رهبر معظم انقلاب در ۲۵ تیرماه و همچنین وعده جمهوری اسلامی در پاسخ به دزدی دریایی استعمار پیر استناد کرد و افزود: سپاه پاسداران، هوایی و دریایی جواب دندان‌شکنی به دشمنان داده است.
 
ایشان تصریح کرد: سپاه پاسداران با انهدام پهباد فوق پیشرفته آمریکا در هوا و توقیف کشتی متخلف انگلیسی در دریا، قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی را به تصویر کشیده است.
 
حاج آقا ملکیان، تدبیر عربستان در برابر کشتی پهلو گرفته در بندر جده را نتیجه مقاومت دانست و ادامه داد: پس از مقاومت و ایستادگی جمهوری اسلامی و توقیف کشتی انگلیسی توسط سپاه پاسداران، دولت آل سعود اجازه خروج کشتی ایرانی که برای تعمیرات در بندر جده پهلو گرفته بود را، صادر کرد.
 
ایشان، با یادآوری جمعه پنج مرداد ۵۸ و برگزاری اولین نماز جمعه جمهوری اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و امامت آیت الله طالقانی، گفت: وظیفه ائمه جمعه حفظ‌ کردن مردم در صحنه است و حضور مردم در صحنه‌های مختلف بیانگر عملکرد ائمه جمعه است.