باید در جنگ اراده ها , ارادهایمان را تقویت کنیم/ خیر کم هم خیر است.
1398/08/22

امام جمعه شاهین شهر:باید در جنگ اراده ها , ارادهایمان را تقویت کنیم/ خیر کم هم خیر است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر جلسه شورای اقامه نماز با موضوع برنامه ریزی به جهت برگزاری پیش اجلاسیه نماز با حضور امام جمعه شاهین شهر در محل اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی با گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و حضرت امام صادق (ع) و همچنین گرامیداشت هفته وحدت , ضمن بیان پیشنهاداتی در خصوص برگزاری اجلاس نماز , در بخشی از سخنان خود بیان کردند: با وجود همه تبلیغات دشمن بر علیه دین اسلام طبق پیش بینی صورت گرفته , دین اسلام تا سال 2025  اولین دین در اروپا خواهد شد. علت گذر دین اسلام از همه موانع موجود , انطباق آموزه های وحیانی همانند نماز با فطرت انسان است. ایشان افزودند: از عوامل دیگر این اتفاق می توان به وجود مسلمانان واقعی و دغدغه مند در عرصه ها و جایگاه های گوناگون در سطح کشور و در سطح شهرستان می باشد.

امام جمعه شاهین شهر در خصوص وجود سختی ها و عدم اعتبار کافی به جهت فرهنگ سازی در زمینه های مختلف مذهبی در سطح جامعه بیان کردند: در شرایط کنونی کشور با وجود همه سختی ها صرفا به جهت نبود بودجه نباید دست از کار کشید و عقب نشینی کرد  , باید کار کنیم و تلاشمان را مضاعف نماییم و درکار انفاق کنیم که خیرکم هم خیر است. ایشان افزودند: برای اجرای طرح ها و ابلاغیه ها خیلی منتظر اعتبار های مالی نمانیم و کار را معطل نکنیم , در جنگ اراده ها باید اراده هایمان را تقویت کنیم و با ایجاد انگیزه کار ها را پیش ببریم.