چشم امید نظام مقدس جمهوری اسلامی به جوانان است.
1398/09/04

امام جمعه شاهین شهر در جمع مدیران مدارس شاهین شهر: چشم امید نظام مقدس جمهوری اسلامی به جوانان است./هر مدیر نذر کند ساعتی را از وقت خود به مسائل فرهنگی و دینی دانش اموران اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر طرح مبین ویژه مدیران مدارس مقطع متوسطه اول و دوم در دبیرستان شهید چمران شاهین شهر به همت ستاد اقامه نماز شهرستان و با همکاری اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی با حضور در جمع 60 نفر از مدیران مدارس شاهین شهر ضمن تشکر از زحمات مسئولان برگزاری این طرح , خاطرنشان کردند: معلمان و مدیران مدارس نقش مستقیم و مستمری در شکل گیری آینده دانش اموزان ایفا میکنند و آینده هر دانش آموز مرهون زحمات معلمان و مدیران آموزش و پرورش است.

امام جمعه شاهین شهر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و لزوم تحقق این بیانیه افزودند: چشم امید نظام مقدس جمهوری اسلامی به سوی جوانان است شما باید در کنار تلاش روزانه خود ساعتی را نذر کنید و به آموزش فرهنگ و دین اختصاص دهید تا انسانهای فرهیخته ای تحویل جامعه اسلامی گردد.

ایشان به پیام مقام معظم رهبری در خصوص اجلاس بیست و هفتم نماز اشاره و و در خصوص برگزاری نماز در مدارس بیان کردند: نماز مدارس باید بسیار قوی و پررونق برگزار گردد و باید تمام امکانات مدرسه در خدمت نماز قرار بگیرد.