باید نظارت های درونی را قوی کنیم
1398/09/08

امام جمعه شاهین شهر در جلسه شورای اداری شهرستان: باید نظارت های درونی را قوی کنیم / ارباب رجوع را در ادارات سرگردان نکنیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر ششمین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری با حضور امام جمعه شاهین شهر حاج آقا هاشمی و مسئولان ادارات شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی در بخشی از سخنان خود در این جلسه گناه و نافرمانی را از دلایل دوری از خداوند بیان کردند و افزودند: کاری نکنیم که خداوند متعال لحظه ای ما را به خودمان واگذار کند , اگر این اتفاق از طریق گناهان متعدد و توبه نکردن صورت بگیرد باعث می شود دیگر نه در دنیا و نه در آخرت جایگاهی داشته باشیم.

ایشان دفاع از جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی را وظیفه مسئولان دانستند و افزودند: مسئولین اگر قادر نیستند که خود را با برند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هماهنگ کنند هر چه سریع‌تر از مسئولیت کنار بروند.

امام جمعه شاهین شهر تکریم ارباب رجوع را از اولویت های کاری دانستند و بیان کردند: در کارهایمان کم فروشی نکنیم , ارباب رجوع را در ادارات سرگردان نکنیم که آه افراد در زندگی هایمان تاثیر گذار است اگر نظارت ها را ضعیف میبینیم باید نظارت های درونی را قوی کنیم و در وظایفمان در قبال ارباب رجوع سهل انگاری ننماییم.