باج ندان به دشمنان و حفظ تشیع از افتخارات قوم غیور بختیاری است.
1398/09/21

امام جمعه شاهین شهر در دیدار جمعی از اقوام بختیاری مقیم شاهین شهر: باج ندان به دشمنان و حفظ تشیع از افتخارات قوم غیور بختیاری است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر دیدار جمعی از اقوام بختیاری با امام جمعه شاهین شهر عصر روز چهارشنبه 20 آذر در سالن جلسات دفتر امام جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی در بخشی از سخنان خود ضمن تشکر و قدردانی از حضور مهمانان در این دیدار , این جلسه را فتح باب برای ارتباط هرچه بهتر با قوم بختیاری دانستند و افزودند: حمایت شما باعث تقویت جایگاه امام جمعه خواهد شد , هرچه جایگاه حاکمیتی و جایگاه #ولایتی امام جمعه در شهر مستحکم تر باشد بهتر می توان مطالبات مردم را جامع عمل بپوشانیم.

امام جمعه شاهین شهر باج ندان به دشمنان و حفظ تشیع را از افتخارات قوم غیور بختیاری بر شمردند و افزودند: بختیاری ها فرماندهان بزرگی در دوران هشت سال دفاع مقدس داشتند و شهدای فراوانی را تقدیم این انقلاب کردند و در شرایط کنونی هم با جان و دل پای این نظام و کشور ایستاده اند.

در ادامه این دیدار نمایندگان اقوام بختیاری حاضر در جلسه  ضمن خیر مقدم  و تبریک انتصاب شایسته ایشان به جایگاه امامت جمعه شاهین شهر و تشکر از خدمات ائمه جمعه سابق , نقطه نظرات خود را در خصوص  مسائل فرهنگی و مذهبی شهر بیان نمودند.