هنرمندان جایگاه ولایت در شهر را تقویت کنند.
1398/09/26

امام جمعه شاهین شهر دردیدار با جمعی از هنرمندان:

هنرمندان جایگاه ولایت در شهر را تقویت کنند./گاهی یک برنامه هنری چند دقیقه ای به میزان چندین سخنرانی تاثیرگذار است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر , جمعی از هنرمندان به اتفاق رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با امام جمعه شاهین شهر دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی در بخشی از سخنان خود دراین دیدار ضمن تشکر از حضور هنرمندان , اظهار کردند:  گاهی یک برنامه هنری چند دقیقه ای به میزان چندین سخنرانی تاثیرگذار است , منبر با اجرای روش سنتی تقریبا دیگر منسوخ شده و باید برای بیان موضوعات خلاقیت بخرج دهیم و روش های سنتی را تغییر دهیم که قطعا هنر و هنرمندان می توانند دراین مسیر راهگشا باشند.

امام جمعه شاهین شهر با تاکید بر لزوم تقدیراز هنرمندان نخبه شهر , بیان کردند: جامعه هنری باید پالایش داشته باشد و برخی هنر ها که مستقیم با زندگی مردم در رابطه اند را باید به آن ها بیشتر بپردازیم. ایشان افزودند: برخی از هنر ها مظلوم واقع شده و به آنها کمتر پرداخت شده , که باید با یک آسیب شناسی دقیق دراین مسیر تغییر رویکرد داده شود.

حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی , مصلی و دفتر امام جمعه را خانه هنرمندان دانستند و افزودند: حضور شما در نماز جمعه باعث تقویت نماز جمعه و جایگاه ولایت در شهر خواهد شد که قطعا تقویت این جایگاه به نفع مردم شهر خواهد بود.

در ادامه این دیدار هنرمندان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و برخی از مشکلات جامعه هنرمندان شهر را بیان کردند. امام جمعه شاهین شهر ضمن ابراز امیرواری به جهت رفع مشکلات موجود اظهار کردند: با وفاق مجموعه های شهری میتوان این مسائل را به سرانجام رساند شما پیگیری کنید و ماهم سعی خودمان را برای رفع این مشکلات انجام خواهیم داد.