پیام تبریک به مناسبت ولادت باسعادت حضرت عیسی مسیح (ع)
1398/10/04

پیام تبریک امام جمعه شاهین شهر به مناسبت ولادت باسعادت حضرت عیسی مسیح (ع)

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر با صدور پیامی ولادت باسعادت حضرت عیسی مسیح (ع) را به هموطنان مسیحی تبریک گفتند.
 
متن پیام به شرح ذیل است:

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم
 إِذْ قَالَتِ الْمَلَائِكَةُ يَا مَرْيَمُ إِنَّ اللَّهَ يُبَشِّرُكِ بِكَلِمَةٍ مِنْهُ اسْمُهُ الْمَسِيحُ عِيسَى ابْنُ مَرْيَمَ وَجِيهًا فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ وَمِنَ الْمُقَرَّبِينَ
 ای مریم خداوند تو را به کلمه‌ای از جانب خود بشارت می دهدکه نامش مسیح، عیسی بن مریم است در حالی که در دنیا آبرومند و از مقربان الهی است. «سوره آل عمران-آیه ٤٥

حضرت عیسی ابن مریم (ع) پیام آور متعالی ترین تعالیم آسمانی , بشارت دهنده حضور پیامبرخاتم(ص) و و ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) است. تفکر و راه پيامبران الهی , گام نهادن در مسير يكتاپرستي، مهرورزی و تحقق جهانی سرشار از صلح است. راهي كه نجات بشريت را در پي داشته و نيك مبرهن است فضیلت های آرمانی را برای همگان به ارمغان خواهد آورد.

بدینوسیله سالروز ولادت با سعادت پیامبر اولوالعزم الهی ، منادی صلح ومحبت پیام آور آزادی و برابری حضرت عیسی ابن مریم علیه السلام وآغاز سال میلادی 2020 را به عموم هموطنان عزیز مسیحی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است بتوانیم در سایه پیروی از دستورات الهی نسبت به حفظ ارزش های معنوی و تحکیم مبانی نورانی وحی همواره متحد و منسجم درسال جدید گام های متعالی برداشته و بتوانیم رضایت خداوند متعال را فراهم نماییم. شادکامی و موفقیت روز افزون را برای همگان آروزمندم.

قاسم هاشمی
امام جمعه شاهین شهر