برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در شاهین شهر
1398/10/09

اجتماع مردمی و برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در شاهین شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر اجتماع مردمی و مراسم باشکوه بزرگداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور مردم ولایتمدار و حضور امام جمعه شاهین شهر حاج آقا هاشمی و جمعی از مسئولان شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در مسجد جامع شاهین شهر برگزار شد.

این مراسم همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت امام جمعه شاهین شهر آغاز و با برگزاری برنامه های متنوع همراه گردید.

حجت الاسلام سالک در بر بخشی سخنان خود اظهار کردند: فتنه گران در سال ۸۸ قصد داشتند ۱۵۰ برنامه دیکته شده جین شارپ، طراح انقلاب های رنگین را با رمز تقلب در انتخابات پیاده کنند و حیثیت انقلاب اسلامی ایران را زیر سوال ببرند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم با اشاره گذرایی به آشوب های آبان سال جاری که با درایت رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی در تایید تصمیم سران سه قوه بر سر قیمت بنزین و هوشیاری ملت بصیر و مبارز ایران به سرعت شکست خورد افزود: مسئولان باید قدر این ملت را بیشتر بدانند و در حل مسائل اقتصادی تلاش و همت مضاعف انجام دهند.

وی این هشدار را داد که دشمنان به دنبال تحمیل معاهده های پالرمو و اف ای تی اف به کشورمان هستند اما، ان شاءالله ناکام خواهند ماند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس تصریح کرد: پاسخ ملت به فتنه های دشمنان، تشکیل مجلس دلسوز و ولایت مدار در دوره یازدهم خواهد بود که با تشکیل دولت جوان و انقلابی در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰  به اوج خود خواهد رسید.