جمهوری اسلامی تنها حاکمیت و نظامی است که به مقام خلیفة اللّهی و عرشی بشر توجه دارد.
1398/10/12

جمهوری اسلامی تنها حاکمیت و نظامی است که به مقام خلیفة اللّهی و عرشی بشر توجه دارد./ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای معرفی چهره شخصیت های دینی به جامعه و مردم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر , حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر صبح روز پنجشنبه 12 دی در مراسم قرائت زیارت عاشورا کانون بسیج مداحان شاهین شهر حضور به عمل آوردند.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی در بخشی از سخنرانی خود در جمع مداحان و ذاکران اهل البیت(ع) شاهین شهر بیان کردند: سردمداران فکری دنیا ظلم های فراوانی به بشر کرده اند اما بزرگترین ظلم این افراد ، انقطاع بشر از مقام خلیفة اللّهی است ، به همین دلیل جامعه بشری ، جامعه یتیمی است و خروجی این رفتار تولید سلاح های کشتار جمعی است که می توانند چندین بار زمین را با این سلاح ها نابود کنند.

ایشان افزودند: جمهوری اسلامی تنها حاکمیت و نظامی  است که فرش را به عرش متصل می کند و به مقام خلیفة اللّهی بشر اهمیت می دهد ولی مشکلاتی هم در کشور هست که بخشی از آن به مدیریت ناصحیح بر می گردد و بخشی هم به دلیل دشمنی های ناجوانمردانه و همه جانبه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است.

امام جمعه شاهین شهر در ادامه توصیه هایی در خصوص برگزاری مراسم های ایام فاطمیه بیان و افزودند: در دهه فاطمیه  بهترین فرصت است که چهره  شخصیت های دینی خودمان را به نحو احسن به جامعه و مردم معرفی کنیم و آنها را الگوی جامعه قرار دهیم که سیره و روش زندگانی اهل بیت و چهارده معصوم (علیهم السلام) از بهترین الگوها برای مردم هستند.