بیانیه ائمه جمعه شهرستان شاهین شهر و میمه در پی شهادت سردار سلیمانی
1398/10/14

در پی شهادت سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست تروریست‌ها و متجاوزان آمریکایی ائمه جمعه شهرستان شاهین شهر و میمه بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهر در پی شهادت سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست تروریست‌ها و متجاوزان آمریکایی ائمه جمعه شهرستان شاهین شهر و میمه بیانیه ای صادر کردند.


متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصالحین

منَ الْمُؤْمِنينَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضي‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْديلاً  " سوره احزاب آیه 23 "

از مؤمنان مردانی هستند که به آنچه با خدا بر آن پیمان بستند [ و آن ثبات قدم و دفاع از حق تا نثار جان بود ] صادقانه وفا کردند ، برخی از آنان پیمانشان را به انجام رساندند [ و به شرف شهادت نایل شدند ] و برخی از آنان [ شهادت را ] انتظار می برند و هیچ تغییر و تبدیلی [ در پیمانشان ] نداده اند.

شهادت سردار سرافراز اسلام در جبهه ارزشمند مقاومت اسلامی و مالک اشتر ولایت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم(عج) مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) ، ملت بزرگ ایران اسلامی و خانواده گرانقدر ایشان تسلیت عرض می نماییم.


ملت شریف ایران قطعا راه این مجاهد فی سبیل الله و حماسه های والای این سفرکرده عاشق و اسطوره اخلاص و ایثار که سالها در انتظار شهادت چون شمع می سوخت و واصل به آرزوی دیرینه اش گردید , با قوت هرچه تمام تر ادامه خواهد داد و شهادت پر افتخار سردار دل ها ، تربیت شده مکتب اسلام و حضرت امام خمینی (ره) به دست آمریکای جنایتکار یقیناً بی پاسخ نخواهد ماند و انتقامی سخت در انتظارشان خواهد بود. انتقام خون مطهر این شهید که نماد تفکر جبهه مقاومت اسلامی است و این تفکر را تبدیل به مکتب نمود ، مطالبه ای برحق برای تمام جهان اسلام می باشد.

 

14دی1398

ائمه جمعه شهرستان شاهین شهر و میمه