عمده فعالیت جشنواره فیلم کن اسلام هراسی است
1401/03/14

حجت‌الاسلام قاسم هاشمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شاهین‌شهر با بیان اینکه خودم و شما را به رعایت تقوای الهی سفارش و توصیه می‌نماییم.

🔷 حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی در خطبه های روز جمعه 13 خرداد ماه 1401 اظهار کرد : 

متأسفانه در این روزگار اعتماد و توکل ما به خداوند تبارک تعالی بسیار کم شده است و باید اعتماد و اعتقاد به خدا و به‌خصوص خداترسی را در خودمان تقویت نماییم‌‌.

🔹امام‌جمعه شاهین‌شهر ضمن تقدیر و تشکر از مردم اصفهان و شاهین‌شهر در تجمع امام رضایی که حضور پیدا کردند، ادامه داد: اگر چهارتا سلبریتی مزدور،  باجی از بیگانگان می‌گیرند و فیلمی به نام «عنکبوت مقدس» علیه مقدسات ما درست می‌نمایند هرگز در عشق و علاقه ما به ساحت مقدس علی بن موسی‌الرضا (ع) خللی ایجاد نخواهد شد.

🔹وی گفت: جشنواره فیلم کن یک جشنواره خصوصی است که مختص سینماگران هست، منتها وقتی که پای ایران و اعتقاد اسلامی_ شیعی وسط باشد، دست‌اندرکاران غربی آن دست به همه جور غلطی می‌زنند.

 

🔶 حجت‌الاسلام هاشمی با بیان اینکه در سال‌های اخیر عمده فعالیت جشنواره فیلم کن اسلام هراسی بوده است که در دنیا چهره اسلام به‌خصوص ایران را ترسناک نشان دهند، تصریح کرد: تمرکز اصلی جشنواره فیلم کن ایران هراسی است و در این رابطه از هر تولید هنری که علیه جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های او باشد دفاع می‌کنند.

🔸وی گفت: در حمایت‌های مالی برگزارکنندگان جشنواره فیلم کن از حملات علیه جمهوری اسلامی ایران توسط برخی سلبریتی‌های خود فروخته هیچ جای شک و شبهه‌ای نیست.