اعتراف به شکست سیاست فشارهای حداکثری دشمنان
1401/03/20

حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی امام جمعه محترم شاهین شهر در ابتدای خطبه دوم میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) را به مردم تبریک گفت و افزود هجرت امام رضا علیه السلام به ایران باعث شد تا این کشور خانه شیعه و مسلمانان اهل البیت شود و انقلاب جمهوری اسلامی ایران میراث رضوی می باشد.

🔷 حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی امام جمعه محترم شاهین شهر در ابتدای خطبه دوم میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) را به مردم تبریک گفت و افزود هجرت امام رضا علیه السلام به ایران باعث شد تا این کشور خانه شیعه و مسلمانان اهل البیت شود و انقلاب جمهوری اسلامی ایران میراث رضوی می باشد.

🔹 حجت‌الاسلام قاسم هاشمی با توجه به حدیثی از پیامبر گرامی اسلام(ص) ، به ۴ ویژگی از امام رضا (علیه السلام ) در زمان امامت خودشان اشاره کرد :
۱. عبور دهنده امت از مشکلات و سختی ها
۲.دور کننده دشمنان و کینه توزها
۳. منجی و نجات دهنده 
۴. نزدیک کننده مومنان به خداوند متعال 

🔹امام جمعه شاهین شهر به نقش بازی کردن پیدا و پنهان اروپا ، آمریکا و رژیم صهیونیستی با میدان‌داری آژانس هسته ای ، به چند مورد از آن که بسیار قابل توجه است، پرداخت:

۱. کوچکنمایی تمام موفقیت های نظام جمهوری اسلامی و مردم که به صورت جدی در دستور کارشان قرار دارد .

۲. مثبت نشان دادن تمام چیزهایی که مربوط به خودشان است و در مقابل تمام قدرت های منطقه ای ، موشکی و آورده های ایران را منفی جلوه می کنند.

۳. در فضای مجازی تلاش می کنند تا مردم و جوانان را هیجان ‌زده کرده و دیدگاه آنها را تغییر بدهند .