شرحی از خطبه های نماز جمعه ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۱
1401/03/28

آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته (  27 خرداد ماه سال 1401) به امامت حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ»

💠 حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی در ابتدا حضور پربرکت رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر رئیسی به همراه هیئت دولتشان به اصفهان خاطرنشان کرد و افزود :
 ۳۴ طرح عمرانی، رفاهی و فرهنگی در شهرستان شاهین شهر و میمه و همچنین برخوار و تخصیص بودجه ۷۰۰ میلیارد تومانی خبر داد و از نماینده محترم مجلس جناب آقای حاجی دلیگانی و فرماندار محترم جناب آقای کاظمی طبا به دلیل زحمات و پیگیری های مداوم آنان برای رسیدگی به امورات شهرستان و مردم صمیمانه قدردانی و تشکر کردند.

✳️ وی در مورد جراحی اقتصادی تصریح کرد: دولت ما با قدرت پای کار ایستاده است و تمام تلاش خود را می‌کند تا این جراحی اقتصادی را به بهترین شکل ممکن انجام داده و از سوء استفاده های برخی سودجویان جلوگیری کند و خاطر نشان کرد که هر تغییر بزرگ سخت است و تبعاتی نیز به همراه خواهد داشت و خطاب به مردم گفت : با تصمیمات گرفته شده ، بی‌شک در مسیر درست اقتصادی قرار داریم.

⚜️ امام جمعه محترم شاهین‌شهر افزود از خداوند متعال خواستاریم تا به رئیس جمهور جناب آقای دکتر رئیسی توفیقی دهد تا بتوانند مشکلات را به سرعت حل کنند و مردم آنطور که شایسته و بایسته است، زندگی راحت و بدون دغدغه ای داشته باشند. 
وی ادامه داد بیشتر پیشرفت های دیگر دولت در حوزه های متفاوت بسیار چشمگیر است اما تنها مشکلات مردم همین گرانی‌های افسارگسیخته بازار می باشد.