آخرین اخبار

صبحگاه مشترک یگان‌های نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت شهادت امام رضا علیه السلام  آخرین روز از مراسم سوگواری مصلای نماز جمعه شاهین شهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار شد.

ادامه مطلب

جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شاهین شهر و میمه به میزبانی دفتر امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت شهادت پیامبر اکرم  صلی الله علیه و آله و امام حسن علیه السلام  پنجمین  روز از مراسم سوگواری مصلای نماز جمعه شاهین شهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت شهادت پیامبر اکرم  صلی الله علیه و آله و امام حسن علیه السلام  چهارمین  روز از مراسم سوگواری مصلای نماز جمعه شاهین شهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت شهادت پیامبر اکرم  صلی الله علیه و آله و امام حسن علیه السلام  سومین  روز از مراسم سوگواری مصلای نماز جمعه شاهین شهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار شد.

ادامه مطلب

سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور امام جمعه شاهین شهر، و دیگر مسئولین شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت شهادت پیامبر  اکرم  صلی الله علیه و آله و امام حسن علیه السلام  دومین روز از مراسم سوگواری مصلای نماز جمعه شاهین شهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت شهادت پیامبر  اکرم  صلی الله علیه و آله و امام حسن علیه السلام اولین روز از مراسم سوگواری مصلای نماز جمعه شاهین شهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار شد.

ادامه مطلب

صبح امروز امام جمعه و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از خیریه حضرت جوادالائمه (علیه السلام) بازدید کردند.

ادامه مطلب

 بمناسبت روز آتش‌نشان، امام جمعه با حضور در سازمان آتش‌نشانی شاهین‌شهر از مدیرعامل و پرسنل فداکار و جان برکف این سازمان تقدیر و تجلیل بعمل آورد و نماز ظهر و عصر را با ایشان اقامه نمود.

ادامه مطلب

امام جمعه شاهین شهر، به مناسبت درگذشت علامه حسن زاده آملی  پیام تسلیت صادر نمود.

ادامه مطلب

پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در شاهین شهر باحضور باشکوه مردم برگزارشد.

ادامه مطلب

 امام جمعه شاهین شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس با  چند تن از خانواده های شهدا دیدار و گفتگو کردند.

ادامه مطلب

به مناسبت هفته دفاع مقدس، فرمانده، مسول عقیدتی و حفاظت دانشکده پدافند هوایی شهرستان با حجت‌الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر دیدار کردند.

ادامه مطلب