اخبار دیگر رسانه ها
13 تیر
کانون‌های مساجد، خانه انقلاب باشند
دسته بندی :
بازدید :
0

حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با مهربانی، خانه انقلاب و متدینین باشند.

ادامه مطلب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیغام شفاهی از اقدام پیگیرانه و حضور میدانی امام‌جمعه‌ی خرمشهر برای حل مشکل آب شرب این شهر، آبادان و روستاهای هم‌جوار آنها قدردانی کردند.

ادامه مطلب

سرلشکر سلیمانی در پیامی مواضع اخیر رئیس جمهوری در قبال آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را ستودنی و مایه مباهات و افتخار دانست.

ادامه مطلب

شماره صدوسی‌ونه نشریه خط حزب الله:

بن‌بست غرب‌گرایی
با خروج یکجانبه آمریکا از برجام، و حل نشدن مشکل تحریم‌ها، ناکارآمدی نسخه‌های وارداتی، بار دیگر ثابت شد

 

ادامه مطلب
13 تیر
طرح قرآنی بشارت 1452 ؛ طرحی برای همگان
دسته بندی :
بازدید :
0

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما: ​طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ با محوریت حفظ و مفاهیم جزء​ سی ام قرآن کریم ، طرحی همگانی است و افرادی که به صورت خانوادگی و گروهی شرکت کنند از امتیاز بالاتری برخوردارند.

ادامه مطلب
12 تیر
من میترا نیستم!
دسته بندی :
بازدید :
0

شهیده زینب کمایی از شهدای شاهین شهر , شهید شاخص دانش آموزی سال 1397 است.
 

خاطرات/وصیتنامه/تصاویر/فیلم مستند

ادامه مطلب

قبول کردن این سند، سیاهی مطلق است و اگر قبول نکنیم، اتفاقی ایجاد نخواهد شد و تحریم‌ها به روال قبل ادامه خواهد یافت؛ درحالی‌که پذیرش این سند خودباختگی، بردگی و تسلیم مطلق است و کسانی که حامی عضویت و پیوستن به این کنوانسیون هستند باید به سؤالات بالا به‌صورت شفاف پاسخ دهند و برای مردم و علما به‌صورت شفاف بیان کنند که هدف از این کنوانسیون چیست.

ادامه مطلب

دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در حال حاضر شعار ما «هم‌زیستی مؤمنانه» است و با این شعار به دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی در قالب فرهنگ و هنر هستیم.

ادامه مطلب

شعار «خدمت کریمانه به رسم اهل‌بیت(ع)» توسط ستاد بزرگداشت دهه کرامت به عنوان شعار دهه کرامت 97 اعلام شد.

ادامه مطلب

مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه معتقدیم جامعه در کنار مسائل حزن و غم به به شادی سنجیده و حکیمانه هم نیاز دارد، افزود: جشن های دهه کرامت موجب شادی و نهادینه کردن شادی در جامعه می شود که کار ستودنی است و بعد از جشن های نیمه شعبان شاهد جشن های دهه کرامت نیز هستیم.

ادامه مطلب

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه ربا، کم ­فروشی و رشوه مصادیقی از منکر «اقتصادی» است، گفت: بی ثباتی و‌ آشفتگی بازار ارتباطی به عوامل خارجی ندارد چون هنوز نه فروش نفت متوقف و نه تحریم‌ها اعمال شده است، نه پاسخ مستقیمی از اروپا دریافت کرده‌ایم­ و هیچ اتفاقی در ورود و خروج مباحث ارزی اتفاق نیفتاده است.

ادامه مطلب

آیت الله سید احمد خاتمی سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری ، سخنان اخیر رییس جمهوری برای مقابله با آمریکا را 'درست' خواند و گفت: از این سخنان و هر دعوتی به وحدت و اتحاد استقبال می کنیم.

ادامه مطلب

در قوه قضائیه معاونت جدیدی مثلاً به نام رسانه ای و یا اطلاع رسانی ایجاد شود تا به شکلی جدی و گسترده پیگیر کلیه مطالب مطروحه در فضای اجتماعی و پاسخگویی به آنها باشد، به هرحال با توجه به تاکیدات رهبری معظم این موضوع باید مورد توجه جدی دستگاه قضایی باشد و هرچه سریعتر راهکار های اجرایی آن در این قوه پیش بینی شود

ادامه مطلب

نام امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی ایران پیوندی جدایی ناپذیر و ناگسستنی دارد؛ نظریه پرداز و معمار بزرگ نهضت اسلامی که در قله فقاهت با تبیین گفتمان مترقی و آزادی خواهانه خویش، تفکری جدید و مبتنی بر آموزه های الهی را بنا نهاد و بنیانگذار نظام مردم سالار دینی در ایران شد.

ادامه مطلب

مقدراتی هستند که به خواست و با دعای بندگان قابلیت تغییر را دارند. لذا اینکه روایت می فرماید: «الدّعاُ يَرُدُّ القضاءَ» یعنی دعا می تواند مقدراتی که حکمی برایش صادر و ثابت شد را تغییر دهد؛ البته اجابت دعا در لیالی قدر شروطی دارد.

ادامه مطلب