آخرین اخبار

به مناسبت عید سعید غدیر حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر در جمع اعضای کانون بسیج مداحان شهرستان شاهین شهر میمه حضور یافت.

ادامه مطلب
07 مرداد
شرکت امام جمعه شاهین شهر در جشن های غدیر
دسته بندی :
بازدید :
0

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر ضمن شرکت در جشن های خیابانی عید غدیر و سرکشی به موکب های پذیرایی این عید بزرگ از زحمات همه دست اندرکاران این برنامه های فرهنگی تقدیر و تشکر نمود.

ادامه مطلب

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر شب گذشته به مناسبت عید غدیر در جمع نمازگزاران مسجد ثارالله حضور یافت.

ادامه مطلب
07 مرداد
کاروان خودرویی غدیر در شاهین شهر
دسته بندی :
بازدید :
0

به مناسبت عید سعید غدیر کاروان خودرویی متشکل از خودرو های آذین بندی شده به وسیله بادکنک و پرچم‌های رنگی مزین به نام مبارک امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) و  و اجرای سرود به جشن و شادی  در خیابان‌های مختلف شاهین شهر حرکت کردند.

ادامه مطلب
05 مرداد
همایش تجلیل از سادات شاهین شهر
دسته بندی :
بازدید :
0

همایش تجلیل از سادات شاهین شهر در مصلای نماز جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت پنجم مرداد ماه سالرروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است، فرمانده و مسئول عقیدتی سیاسی و جمعی از پرسنل نیرو انتظامی شهرستان با امام جمعه شاهین شهر دیدار و گفتگو کردند.

ادامه مطلب

پنجم مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه کشور پس از انقلاب به امامت آیت الله طالقانی است.

ادامه مطلب

گردهمایی روحانیون و ائمه جماعات مساجد شاهین شهر به مناسبت عید غدیر با حضورحجت الاسلام رنجبر دبیر ستاد زکات استان  و حجت الاسلام ابطحی مسئول امور مساجد استان اصفهان در مصلای نماز جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب
04 مرداد
دیدار جمعی از کسبه با امام جمعه شاهین شهر
دسته بندی :
بازدید :
0

جمعی از کسبه خیابان فردوسی به همراه رئیس اتاق اصناف شهرستان با امام جمعه شاهین شهر دیدار و گفتگو کردند.

ادامه مطلب

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان به همراه معاون توسعه مدیریت، رییس حراست تعزیرات حکومتی استان و رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان،  در راستای مبارزه با تخلفات اقتصادی  و کنترل بازار با حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر دیدار و گفتگوکردند.

ادامه مطلب

به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالروز تاسیس سازمان بهزیستی و با حضور امام جمعه شاهین شهر و  سرپرست اداره بهزیستی شهرستان 50 پروژه اشتغال، دو مرکز مشاوره، یک دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده شرکت واحد شاهین شهر و آموزشگاه رانندگی ویژه معلولین به صورت مجازی توسط مدیر کل بهزیستی استان اصفهان افتتاح شد.

ادامه مطلب
25 تیر
آخرین فرصت تعیین دقیق قبله در سال۱۴۰۰
دسته بندی :
بازدید :
0

امروز۲۵ تیرماه خورشید در ساعت ۱۳:۵۷ بر مکه معظمه عمود می ‌تابد و هر ناظری روی زمین می ‌تواند با قرارگرفتن به سمت خورشید در آن لحظه جهت قبله را تعیین کند.

ادامه مطلب

 امام جمعه شاهین شهرگفت: بدون شک خدمت به مردم، به بهترین شکل، اگر خالصانه و بی منت باشد، دارای ارزش است. خدمت به مردم، در جهان بینی اسلامی و آموزه‌های دینی، مقدمه قرب الهی است.

ادامه مطلب

 امام جمعه شاهین شهر در اقدامی فرهنگی چندین جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهر هدیه کرد.

ادامه مطلب

جلسه هیئت مدیره خیریه حضرت جواد الائمه (علیه السلام) شاهین شهر در دفتر امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.
 

ادامه مطلب