آخرین اخبار
08 آبان
مراسم معارفه رئیس دادگستری شهرستان 
دسته بندی :
بازدید :
0

مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور مسئولین استان و شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت هفته بیمه سلامت، رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان شاهین شهر و میمه با حجت الاسلام و المسلمین  هاشمی دیدار کردند.

ادامه مطلب
06 آبان
جلسه قرارگاهی ائمه جمعه شهرستان
دسته بندی :
بازدید :
0

جلسه قرارگاهی ائمه جمعه شهرستان شاهین شهر و میمه با موضوع بررسی  طرحنامه روز نوجوان ( آشنایی جوانان با استکبارستیزی ) در محل دفترامام جمعه شهر گز برگزار شد.

ادامه مطلب

دومین دوره مسابقات قرآن پیامبر اعظم(صلى الله علیه وآله)  با همکاری موسسه مهد قرآن کریم و ولایت و مسجد المهدی شاهین شهر در روز میلاد با سعادت پیامبر صل الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام برگزار شد.

ادامه مطلب

در آستانه میلاد باسعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و رئیس مذهب شیعه حضرت امام جعفر صادق (ع) در آیینی از ذاکران و خادمان اهل البیت علیهم السلام شاهین شهر تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب

حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی اظهار داشت: ماه ربیع ماه سرور و شادی اهل بیت علیهم السلام است و یادآور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین مبین اسلام است.

ادامه مطلب

صبح امروز جلسه توجیهی رابطین امر به معروف و نهی از منکر ادارات و نهادهای عمومی و اجرایی شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور امام جمعه شاهین شهر و معاون ادارت و کارخانه جات ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان اصفهان برگزار شد.

ادامه مطلب

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر در خصوص فعالیت های رفاهی-اجتماعی از جمله فعال نمودن مرکز مشاوره کوثرالنبی که زیر مجموعه این خیریه می باشد بیان داشت : فعالیت های این مرکز باید با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

ادامه مطلب

در راستای طرح توانمندسازی ائمه جماعات، دومین گردهمایی تخصصی طلاب و روحانیون شاهین شهر با موضوع فعالیتهای فرهنگی در مسجد توسط حجت‌الاسلام والمسلمین محمد بیرانوند در حسینه بختیاری های شاهین شهر برگزارشد.

ادامه مطلب

سومین کارگاه آموزشی ویژه همسران طلاب و روحانیون شاهین شهر‌ با موضوع مهارت حل تعارضات خانوادگی توسط حجت‌الاسلام والمسلمین  عشقی در مصلای نماز جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب

نماز عبادی سیاسی جمعه 23 مهرماه 1400 به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمدی (جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف استان اصفهان) در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

ادامه مطلب

جلسه ستاد ساماندهی شئونات مذهبی با حضور امام جمعه و برخی از مسئولين شهرستان ، در محل سالن جلسات دفتر امام جمعه شاهین شهر برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرماندهی و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با  حجت الاسلام والمسلمین هاشمی دیدار کردند.

ادامه مطلب

صبحگاه مشترک یگان‌های نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور امام جمعه، نماینده مجلس، فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.

ادامه مطلب

به مناسبت شهادت امام رضا علیه السلام  آخرین روز از مراسم سوگواری مصلای نماز جمعه شاهین شهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی برگزار شد.

ادامه مطلب