پیروز واقعی انتخابات، رهبری و مردم هستند/ شرکت در انتخابات رای به نظام و ارزش ها بود
1396/02/31

انتخابات به پایان رسیده و فرد منتخب هم برای جایگاه ریاست جمهوری برگزیده شده، در این مدت هر اتفاقی افتاده تمام شده، مهم این است همه مسئولین و آحاد ملت برای اعتلای نظام کشور با هم وحدت و انسجام داشته باشند تا بتوانند مشکلات را از بین ببرند.

آیت الله سیدمحمد غروی ضمن قدردانی از حضور حداکثری مردم درانتخابات، گفتند: حضور میلیونی مردم درپای صندوق رای درانتخابات ۲۹ اردیبهشت، دارای پیام های  مهم داخلی و بین المللی بود و این که، رأی مثبت به نظام، ارزشها و انقلاب بود.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه ابراز داشت: حضور مردم نشان داد که هنوز با وجود همه مشکلات و گذشت40 سال از نقلاب،آنها از ارزش ها دفاع می کنند و نظام و مردم سالاری دینی را قبول دارند.

وی با بیان اینکه پیروز واقعی انقلاب، رهبری، مردم، کاری آمدی نظام جمهوری اسلامی، مسئولان و خادمان  ملت می باشند که این چنین پا در عرصه انتخابات گذاشته و حماسه دیگری را رقم زدند، ابراز داشت: مسئولان کشور برای خدمت رسانی بیشتر نیازمند به حمایت مردم می باشند و وقتی آنان حمایت مردم را داشته باشند، دلگرم به کار می شوند و برای اعتلای کشور در عرصه های مختلف فرهنگی و بین المللی تلاش خواهند کرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه عنوان کرد: مسئولان هم لازم است به شرایط کشور توجه بیشتر کنند و همه هدف خود را برای از بین بردن مشکلات و جذب سرمایه بکار گیرند؛ برای رسیدن به این امر لازم  است، برنامه های را اولویت بندی کرد تا کاستی ها در مسائل مختلف از بین برود.

آیت الله غروی افزود: انتخابات به پایان رسیده و فرد منتخب هم برای جایگاه ریاست جمهوری برگزیده شده، در این مدت هر اتفاقی افتاده تمام شده، مهم این است همه مسئولین و آحاد ملت برای اعتلای نظام کشور با هم وحدت و انسجام داشته باشند تا بتوانند مشکلات را از بین ببرند.

حوزه