شرکت مسؤولان در آئین‌ها و برنامه‌ها باعث ارتباط بیشتر مردم با آن‌ها می‌شود
1396/06/17

امام جمعه شاهین‌شهر با انتقاد از عدم حضور برخی از مسؤولان در نماز جمعه گفتند: امیدواریم این دسته مسؤولان متوجه شوند که شرکت در این آیین به ارتباط بیشتر آنان با مردم منجر خواهد شد و هرچه ارتباط مسؤولان با مردم بیشتر شود، رضایت‌مندی مردم از آنان بیشتر خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در جلسه شورای اداری شاهین‌شهر و میمه اظهار کردند: کارهای فرهنگی به ویژه در موضوع مهم برپایی عید غدیرخم، اگر رنگ خدایی گرفت در مردم تأثیر عمیق و ماندگار می‌گذارد.

ایشان افزودند: مداحان و سخنرانان همان‌طور که در مناسبت‌های عزا مداحی‌ها و سخنرانی‌های تأثیرگذاری می‌کنند، در مناسبت‌های شادی همچون عید سعید غدیرخم نیز برنامه‌های شاد در خور این عید بزرگ شیعیان برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر تصریح کردند: برپایی جشن بزرگ غدیر خم در ساعت 10 صبح روز شنبه و سخنرانی حجت‌الاسلام فرحزاد در این مراسم و بازگویی واقعه غدیرخم در شهر میمه، دو برنامه مهم جشن‌های غدیرخم در شهرستان شاهین‌شهر و میمه هستند؛ در جشن غدیرخم شاهین‌شهر که در مصلی این شهر برپا می‌شود، 4 هزار پرس غذای گرم به شرکت‌کنندگان داده خواهد شد که در روایات اسلامی آمده است که اطعام دادن مؤمنان در روز غدیرخم ثواب بسیاری دارد.

حاج آقا ملکیان عید غدیرخم را گل سرسبد اعیاد مسلمانان، روح بعثت و باطن بعثت نبی مکرم اسلام توصیف کرد و افزود: بزرگ نگه داشتن این عید، شکرگزاری نعمت‌های بزرگ خداوند متعال خواهد بود.

ایشان با انتقاد از عدم حضور برخی از مسؤولان در نماز جمعه تأکید کردند: امیدواریم این دسته مسؤولان متوجه شوند که شرکت در این آیین به ارتباط بیشتر آنان با مردم منجر خواهد شد و هرچه ارتباط مسؤولان با مردم بیشتر شود، رضایت‌مندی مردم از آنان بیشتر خواهد شد.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر ضمن تبریک انتصاب امام جمعه جدید شهر گرگاب گفتند: هم اینک در 89 شهر و منطقه شهری استان اصفهان نماز جمعه اقامه می‌شود و در کشور نیز آئین عبادی سیاسی جمعه در 900 شهر برپا می‌شود.
خبرگزاری فارس