داغ یهودی شدن قدس بر دل صهیونیست‌ها خواهد ماند
1396/09/18

آیت الله علوی گرگانی با صدور بیانیه ای با محکوم کردن اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر اسرائیل و انتقال سفارت آمریکا گفت: داغ یهودی شدن قدس به دل آنان خواهد ماند.

پیام آیت الله علوی گرگانی در محکومیت اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر اسرائیل و انتقال سفارت آمریکا به شرح زیر است:

استکبار جهانی در این روزهای پیروزی امت اسلامی و مقاومت اسلامی دوباره دست به خباثتی جدید زده است. گر چه آنها بارها و بارها شانس و اقبال خویش را در هماوردی با مقاومت اسلامی به آزمون گذاشته و هردفعه بیشتر از دفعه قبل شکستی مفتضحانه خورده‌اند، لکن این بار نیز در ایام با سعادت میلادمسعودمنادی وحدت حضرت محمد مصطفی(ص) قدس شریف را به‌عنوان مرکز رژیم صهیونستی به رسمیت شناختند.

آیا هنوز دایه داران نظم نوین جهانی شکست تفکر خاورمیانه جدید را از یاد نبرده اند؟ استکبار جهانی با کمک و معاونت و همفکری برخی رژیم‌های غاصب بیش از یک دهه نقشه کشی و تلاش و خون ریزی در کشورهای اسلامی برای حفظ این غده سرطانی کرده است تا خاورمیانه را آنطورکه خود می خواهد تقسیم کند، ولی سودی نبرده است.

اینجانب این حرکت مذبوحانه را تقبیح و محکوم کرده و اعلام می‌کنم این بار هم دشمنان اسلام مانند دفعات قبل قطعا به اهداف خود نخواهند رسید و قدس شریف همچنان اسلامی خواهد ماند و داغ یهودی شدن قدس به دل آنان خواهد ماند.