آبروی شاهین‌شهر را با حضور پرشور در راهپیمایی بر ضد فتنه‌گران حفظ خواهیم کرد.
1396/10/14

امام‌ جمعه شاهین‌شهر گفت: آبروی شاهین‌شهر را با حضور پرشورمردم مؤمن و همیشه درصحنه شهرستان شاهین‌شهر و میمه در راهپیمایی فردا بر ضد فتنه گران حوادث اخیر حفظ خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان عصر روز چهارشنبه 13 دی 96 در گردهمایی روحانیون و هیأت‌های مذهبی در مصلی نماز جمعه این شهر اظهار کردند: آبروی شاهین‌شهر را با حضور پرشور مردم مؤمن و همیشه در صحنه شهرستان شاهین‌شهر و میمه در راهپیمایی فردا بر ضد فتنه‌گران حوادث اخیر حفظ خواهیم کرد.

ایشان افزودند: این راهپیمایی که از ساعت 15 فردا از چهارراه نظامی - چهارراه حافظ به‌ صورت رفت‌ و برگشت برگزار و در سه‌راهی فردوسی به پایان می‌رسد، آب سردی بر آتش فتنه‌گران حوادث اخیر در این شهر ولایت‌مدار خواهد بود.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کرد: شاهین‌شهری‌ها و مردم شهرهای دیگر این شهرستان هرگز اجازه نخواهند داد عده‌ای اغتشاش‌گر به‌ نظام جمهوری اسلامی و مقدسات مردم توهین کنند و به اموال عمومی و بیت‌المال آسیب برسانند.

حاج آقا ملکیان بر هوشیاری مردم در برابر توطئه‌های اغتشاش‌گران و حامیان خارجی آن‌ها تأکید و تصریح کرد: اگر مردم انقلابی در صحنه نباشند، انقلاب اسلامی آسیب خواهد دید و مال و ناموس مردم در معرض تهدید فتنه‌گران خواهد افتاد، انقلابی که با خون هزاران شهید جان گرفت و علیه طاغوت به پیروزی رسید با بصیرت مردم همیشه در صحنه حفظ خواهد شد.

ایشان بیان مطالبات اقتصادی، اشتغال، مقابله با گرانی مردم و گسترش رفاه را برحق دانستند و اظهار داشتند: مردم هم چنان‌که این مطالبات را در فضای قانونی بیان می‌کنند، مواظب سوءاستفاده فتنه گران و حامیان آمریکایی صهیونیستی، انگلیسی و سعودی آنان نیز باشند.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر بصیرت مثال‌زدنی ملت ایران را خاری در چشمان دشمنان نظام جمهوری اسلامی توصیف کردند و ادامه دادند: دولت آمریکا که سال‌ها ملت ایران را تحت تحریم‌های اقتصادی قرار داده است، دولت انگلیس که سابقه طولانی در خیانت علیه ملت ایران دارد، رژیم کودک‌کش صهیونیستی که سابقه سیاهی در کشتار مردم بی دفاع ملت‌های منطقه غرب آسیا دارد و رژیم آل سعود که همواره پشتیبان گروهای تروریستی و تکفیری بوده است، صلاحیت حمایت از ملت ایران را ندارند.

ایشان حمایت دشمنان خارجی ملت ایران از فتنه‌گران را به خاطر شکست‌های توطئه‌های بی‌ثبات‌سازی آنان در غرب آسیا و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در این منطقه بیان کردند/ خبرگزاری فارس