برگزاری جشن بزرگ پیروزی مدافعان حرم استان اصفهان
1396/12/17

برگزاری جشن بزرگ پیروزی مدافعان حرم استان اصفهان در تالار شیخ بهایی شاهین شهر 

جشن پیروزی رزمندگان مدافعان حرم با حضور خانواده‌های معظم شهیدان  و رزمندگان مدافع حرم این استان  و با حضور امام جمعه شاهین شهر و دیگر مسئولان در تالار شیخ بهایی شاهین‌شهر برگزار شد، در این جشن گروه‌های هنری سروده‌های حماسی و نمایش‌های صحنه‌ای اجرا کردند.

امام‌ جمعه شاهین‌شهر ضمن تقدیر از فداکاری ها و رشادت های رزمنگان مدافعان حرم و خیر مقدم خانواده های معظم شهدای حاضر در مراسم , از تلاش‌های دانشگاه صنعتی مالک اشتر، ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران، فرمانداری و بنیاد شهید شاهین‌شهر و میمه، شهرداری و دفتر امام‌جمعه شاهین‌شهر در برگزاری جشن پیروزی مدافعان حرم استان اصفهان قدردانی کردند.
 

آیت‌الله شیخ حسین مظاهری در پیام تصویری به جشن مدافعان حرم استان اصفهان  اظهار کردند: اگر رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان مدافع حرم نبود، فتنه گروهک تروریستی و متحجر داعش در کشورهای منطقه غرب آسیا شکست نمی‌خورد.

ایشان افزودند: گروه تکفیری تروریستی داعش که از حمایت 110 کشور برخوردار بود، باهدف مقابله با جبهه مقاومت و ناامنی در کشورهای سوریه، عراق و لبنان به جنایاتی دست زد که بشر تاکنون ندیده بود، اما با جان‌فشانی‌های رزمندگان مدافع حرم از کشورمان، افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و لبنان، این فتنه بزرگ جهان اسلام به لحاظ نظامی شکست خورد.

 رئیس حوزه علمیه اصفهان خاطرنشان کردند: لطف پروردگار متعال نصیب جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت شد که با نثار خون‌های مطهر صدها شهید مدافع حرم، این فتنه بزرگ در نزدیکی مرزهای کشور و در سوریه،عراق و لبنان نابود شد.

سخنران دیگر جشن مدافعان حرم استان اصفهان، آیت‌الله مهدی احدی از استادان اخلاق حوزه علمیه قم بود که آگاهی، هدف، قدرت و مسؤولیت ملت ایران را عوامل شکست توطئه‌های جبهه استکبار برشمردند و گفتند: رزمندگان مدافع حرم، با تأسی از فرهنگ شهادت‌طلبی حضرت سیدالشهدا(ع) و اعتقاد راسخ به وعده پیروزی الهی، در نبرد سخت و پیچیده با گروه‌های تروریستی موردحمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و حامیان مرتجع عربی پیروز شدند.

ایشان با اشاره به حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم از تیپ فاطمیون افغانستان در این جشن اشاره کردند و افزودند: رزمندگان شجاع تیپ فاطمیون همواره دشوارترین عملیات‌ها را عهده‌دار می‌شوند و شکست‌های بزرگی به گروه‌های تکفیری و تروریستی وارد می‌کنند.

این استاد حوزه علمیه قم به جوانان گفت که هدف نظام جمهوری اسلامی و مدافعان حرم، نهادینه شدن سیره ائمه اطهار (ع) در جوامع بشری‌ست، جوانان بدانند اگر حجاب نادیده گرفته شود، شجاعت جوانان نابود خواهد شد و اگر شراب‌خواری گسترش یابد معنویت در جامعه اسلامی به تاراج خواهد رفت.