مبارزه با کالای قاچاق نیازمند همکاری قوای سه‌گانه است/ وظیفه دولت مدیریت واردات کالا
1397/01/05

امام‌جمعه شاهین‌شهر گفت: حمایت از کالای ایرانی یکی از بهترین معروف‌هاست که در صورت تحقق این مهم، به تقویت تولید داخلی، افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در کشور منجر می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کردند: حمایت از کالای ایرانی و تولید داخلی مسأله عقلی، ملی و شرعی است.

ایشان افزودند: حمایت از کالای ایرانی یکی از بهترین معروف‌هاست که در صورت تحقق این مهم، به تقویت تولید داخلی، افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در کشور منجر می‌شود.

امام‌جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کردند: نام‌گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری بسیار حکیمانه‌ای است که تحقق این شعار فقط بر عهده دولت نیست بلکه هم تولیدکنندگان باید کیفیت کالای خود را ارتقاء و هم ملت ایران، مصرف کالای ایرانی را به مصرف کالای خارجی ترجیح دهند.

حاج آقا ملکیان با ابراز خوشحالی از نامیده شدن امسال به نام سال «حمایت از کالای ایرانی» اظهار داشتند: مردم ایران با تحقق این شعار، به‌جای رونق اشتغال جوانان  و کارگران چینی و کره‌ای، اشتغال جوانان ایرانی را بیشتر و رونق اقتصادی را نصیب کشور خواهند کرد.