اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر ومیمه در سال 97 برگزار شد
1397/02/01

ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر ومیمه:
از کارشناسان برای تبیین شعار سال«مصرف کالای ایرانی» در شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه دعوت می‌کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان در ستاد احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین‌شهر و میمه در شاهین‌شهر اظهار کرد: از کارشناسان برای تبیین شعار سال«مصرف کالای ایرانی» در شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه دعوت می‌کنیم.

ایشان افزودند: مدیران دستگاه‌های اجرایی در تحقق شعار سال به‌فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی نقش بسزایی دارند، بنده حاضرم وقت سخنرانی خودم را به کارشناسان اختصاص دهم تا آنان اهمیت تحقق این دستور سال را برای مدیران تبیین کنند.

امام‌جمعه شاهین‌شهر از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواست که با دعوت از کارشناسان و نویسندگان کارکشته، راهکارهای تحقق شعار سال بانام مصرف کالای ایرانی و آثار آن را به‌صورت کتابی به نگارش درآورند و دراختیار مدیران دستگاه‌های اجرایی و علاقه‌مندان قراردهند.

حاج آقا ملکیان خواستار آن شد که معاونان این ستاد برنامه مدون احیای امربه‌معروف و نهی از منکر و تشریح بیشتر اهمیت مصرف کالای ایرانی را در هفته احیای این فریضه الهی ارائه کنند.  

ایشان اعلام کردند: جلسات ستاد احیای امر به‌ معروف و نهی از منکر از این‌ پس پنج‌شنبه‌های آخر هر ماه و به تعداد 12 جلسه در سال 97 برگزار می‌شود.

رئیس ستاد احیای امر به‌ معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین‌شهر و میمه بدحجابی و گسترش شرب خمر در بین نسل جوان را دو معضل این شهرستان بیان کرد که با پشتیبانی شبکه‌های معاند نظام  و تبلیغات مسموم در فضای مجازی پیام‌رسان خارجی در حال گسترش است.