هجمه‌ها علیه نیروی انتظامی باهدف انفعال پلیس صورت می‌گیرد
1397/02/08

امام‌جمعه شاهین‌شهر: هجمه‌های اخیر علیه نیروی انتظامی، در شبکه‌های معاند، فضای مجازی و توسط پادوهای داخلی آن‌ها باهدف انفعال در نیروهای پلیس در اجرای فریضه «امربه‌معروف و نهی از منکر» است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان  در خطبه‌های نماز جمعه 7 اردیبهشت 97 شاهین‌شهر اظهار کردند: هجمه‌های اخیر علیه نیروی انتظامی، در شبکه‌های معاند، فضای مجازی و توسط پادوهای داخلی آن‌ها، باهدف انفعال در نیروهای پلیس در اجرای فریضه «امربه‌معروف و نهی از منکر» است.

ایشان افزودند: دشمن به دنبال تضعیف نیروی انتظامی است تا اخلال گران امنیت کشور به‌خصوص اراذل‌واوباش و ساختارشکنان  فرصت اجرای اقدامات مجرمانه خود را پیدا کنند.

 امام‌جمعه شاهین‌شهر خاطرنشان کردند: جبهه استکبار پس از شکست در جنگ‌های نیابتی در برخی از کشورهای غرب آسیا، به دنبال القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی و مأیوس کردن ملت ایران از نظام است، دشمنان با دامن زدن به اختلافات قومی و فضای سازی علیه نیروی انتظامی می‌خواهند ملت ایران را نسبت به حافظان امنیت کشور بدبین کنند.

حاج آقا ملکیان، به دیدار سربازان گمانم امام زمان و وزیر اطلاعات را با رهبری معظم انقلاب اشاره کرد که مقام معظم رهبری سربازان حریم امنیت کشور را برخورد قاطع به کسانی که قصد ضربه زدن به کشور دارند و پیشگیری از عملیات مخرب آنان توصیه کردند.دراین‌باره نیروهای امنیتی کشور تلاش می‌کنند که از نفوذ ایادی دشمنان در دستگاه‌های اجرایی جلوگیری کنند.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر با تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر(ع)، و روز سربازان گمانم امام زمان(عج)، امنیت کشور را در بین کشورهای ناامن منطقه غرب آسیا، مرهون مجاهدت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) بیان کردند.

ایشان با تبریک روز جهانی کارگر به کارگران کشور، کسب روزی حلال را از افضل اعمال برای مؤمن برشمرد که نبی مکرم اسلام(ص) بردستان پینه‌بسته  کارگری که برای کسب روزی حلال تلاش می‌کرد، بوسه زد.

ایشان تصریح کردند: یکی از بهترین کارهایی که باید برای احترام به کارگران انجام داد، حمایت از کالای ایرانی است که به رونق اشتغال ، تولید و جلوگیری از بیکاری کارگران کشور منجر خواهد شد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر از استیصال و سرسپردگی حکام سعودی که خود را خادم‌الحرمین می‌نامند انتقاد کردند و اظهار داشتند: آنان آن‌چنان در برابر رئیس‌جمهور آمریکا منفعلانه رفتار می‌کنند که دونالد ترامپ حکام سعودی را «گاو شیرده»  خطاب می‌کند و می‌گوید اگر می‌خواهید امنیت کشورهای های شمارا تأمین کنیم باید پول‌های هنگفتی بپردازید.

خطیب نماز جمعه شاهین‌شهر در خطبه نخست نماز مؤمنان را به قرائت مناجات شعبانیه، روزه‌داری، فرستادن صلوات و صدقه دادن در ماه شعبان توصیه کردند، خیران در این ماه نذورات خود را از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) به دست محرومان شاهین‌شهری برسانند.

ایشان بابیان این‌که بیش از80 وظیفه برای منتظران امام دوازدهم شیعیان سفارش شده است اضافه کردند: ازجمله وظایف منتظران حضرت ولی‌عصر(عج) ثابت‌قدم بودن بر امامت آن حضرت و دعا برای تعجیل در فرج امام مهدی(عج) بیان کرد.

امام‌جمعه شاهین‌شهر یادآور شدند: بر اساس روایات مسلم از ائمه معصومین(ع) اگر یک روز از عمر عالم مانده باشد پروردگار متعال دنیا را به دست منجی‌اش پر از عدل و داد می‌کند همان‌طور که پر از ظلم و جور شده است.

جناب آقای علی نقی ریاست محترم اداره تعاون , کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته کارگر سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه بودند.
حجت الاسلام حاج آقا نریمانی با موضوع احکام دو دقیقه ای سخنران بین الصلاتین نماز جمعه شاهین شهر بودند.